Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość slim justa
Ej , no przelozylam karte sim do nowego telefonu a wszystkie kontakty mialam zapisane w telefonie nie na sim , dlatego nie mam twojego numeru. czaisz A facebooka juz nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akloj tu
hi hi Babeczki, ja tak wlasnie stracilam nr do Kaski, potem odzyskalam a ostatnio znow stracilam, bo blond bestia inteligentna nie skopiowalam karty przy zmianie telefonu na nowy. ech... co nowego babiszonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim justa
hej Jolka Pytasz co u nas slychac , a co u ciebie slychac hyyy, u mnie nic ciekawego , jeden obowiazek wiecej , mlodego zapisalismy do klubu , 2 razy w tygodniu wozimy go na treningi wieczorem ,i jeszcze w niedziele mecze gra , i 2 razy w tygodniu my chodzimy do szkoly tez wieczorem ,jedynie w piatek po pracy troche oddechu , ale co tam damy rade , jak mlodego to jest pasja ,latanie za pilka to coz nam pozostalo , moze kiedys bedzie slawnym pilkazem , kto wie ...... super pogoda u nas dzisiaj papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim justa
halllloo co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego dobrego w nowym roku dziewczyny zycze,widze ze topic nadal istnieje,bylam tu od nickiem poprostu zona,pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolet79
o tak wy kobiety wiecie najlepiej jak mąż jest w delegacji...?ja pracuję w Luxemburgu i odliczam dni od przyjazdu do zjazdu do Polski;-) chłopy za granicą a wy co robicie....?od 5-18 pracujemy wiec zapraszam...a kto zarabia te pieniądze...?przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukajaca wsparcia anka
Hej zaglada tu jeszcze ktos??? Ja wiem wszystkie jestescie juz z mezami... Super... A u mnie niestety znow po staremu... Maz tam ja tutaj... A po drodze wprowadzilismy sie do domku :) mamy druga córeczke :) i poki co pokonalam guza przysadki :) tyle sie dziaaalooo jak mnie tu nie bylo... Pozdrawiam was mocno i mam nadzieje ze odnalazlyscie sie w nowym kraju/otoczeniu:) buziaki To bylam ja Anka szukajaca wiecznie wsparcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×