Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Co robic???????

Polecane posty

jestem zalamana:( Już nie wytrzymuje:(Prawie miesiac po operacji a mi po raz drugi dzis otworzyla sie rana pooperacyjna.Pojechalam do szpitala nie przyjeli mnie na izbie przyjec..odelali do przychodni gdzie jest ostry dyzur.Tam pojechalam przyjal mnie chirurg ortopeda ktory ma ostry dyzur..spojrzal,wydusil kolejna wartste surowicy powodujac tym otwarcie rany calkowite i tak to zostawil..przylozyl gazik i przykleil plastrem zamiast jakos \"tipsami to skleic\" i w takim stanie wrocilam na stancje.Powiedzial ze on sie nie zna na tym, ze nie jest chirurgiem piersi i ze tu moze byc albo jakies zakazenie albo gronkowiec!Wierzyc sie nie chce jaka zlewka co do mojej osoby.Nie moge wrocic na onkologie gdzie kazali mi jechac bo to 250 km,rana otwarta poza tym tu mam egz pojutrze na studia.Jutro uderzam prywatnie no jakiegos onkologa..to nie normalne ze rana miesiac po operacji absolutnie sie nie goi..jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
byc moze nie wchlonely sie szwy ktore sa wewnatrz lub nie do konca zostaly wyjete. masz stan podgoraczkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam stany podgorączkowe:( Lekarz ktory mnie operowal powiedzial ze mam szwy rozupszczalne..a jak bylam po tyg na kontroli to inny lekarz mi te szwy zdjal..i od tej pory mam problemy z rana:( juz nie wiem co mam robic nie mam sily:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kto wie jak to jest z prywatnymi lekarzami...czy jak jutro pojde do mnie od razu przyjmie onkolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
prywatnie tez sie trzeba zapisywac, ale jak powiesz o co chodzi to powinien Cie przyjac, tylko ze to chyba lepiej do chirurga niz onkologa byc moze cos tam jest nie tak ze szwami skoro zdarzaja sie stany podgoraczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×