Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synówka .ko

domowy problem z ludżmi. !!! -teściowie

Polecane posty

Gość synówka .ko

nie wiem czy ktos z Was znalazł się kiedyś w podobnej sytuajcji ale mi juz nerwóa brak i siły też. Opowiem w skrócie. Mieszkam z mężem na górze (teście na dole), jesteśmy po ślubie 1.5 roku, problem pojawił się praktycznie od poczatku - nie pukali, prosiliśmy były fochy i wąty itd. ale mąż nadal walczył , teściowa zrozumiała, teść nadal nie. W międy czasie gdy nas nie było w domu zauważyliśmy,że wchodzą do nas pod naszą nieobecnośc - nie wiem po co - czułam się ...........kontrola czy co? nie wiem do tej pory. Mąż zwrócił uwagę - znów były fochy bo co my znowy , przecież nam nic nikt nie ukradnie wkońcu tak kota ogonem odwrócili,że chcieli się wymigać ,że wcale nie wchodzili. - ta dobre !! Załozyliśmy drzwi, pukają - znowu po prośbach. I tu znów- mąż na siostrę która ma dziecko (2 lata) teściowie zapatrzenie niemiłosiernie, dziecko rozpieszczone niesamowiecie i co? i łażą po tych schodach dodatkowo pod naszą nieobecność byli u nas na górze - pewnie właśnie z tym dzieckiem, nie wiem kto czy teście czy siostra z dzickiem - nie ważne,ważne,że ktoś był !!! bardzo nas to denerwuje, dlaczego ludzie nie szanują naszej prywatności, czy może ja jakaś nieludzka, niegościnna jestem ? nie wiem sama , doradźcie bo tak sie nie da. Mąz powiedział,że będziemy zamykać drzwi na klucz - ja obawiam się ,że zacznie się wojna, fochy itd itd. sama juz nie wiem co dobre, a co Wy radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synówka .ko
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugi
nie trzeba się żenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synówka .ko
no dzięki teraz nie ma odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze oni robią to specjalnie, może Cię sprawdzają ??? Mam nadzieję, ze teściom nie chodzi o to by chcieliby byście się wyprowadzili???? Nie dajcie się bo inaczej on wszyscy wejdą wam na głowę. Może powinniście na spokojnie z teściami szczerze porozmawiać;) Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synówka .ko
Papużko _ jak specjalnie? co masz na myśl i???; wiesz z nimi ciężko rozmawiać sa strasznie uparci i wogóle sprawiaja wrażenie,ze robią dobrze,że chcą dobrze - ale jak widać to imnie wychodzi, skoro już raz mąż prosił,żeby nie wchodzic pod naszą nieobecność - to po co łażą? po co wchodzą i udają,że nie byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×