Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eko skóra

Czym wyczyścić komplet wypoczynkowy z eko-skóry?

Polecane posty

Gość eko skóra

Witam serdecznie. mam komplet wypoczynkowy z eko-skóry w kolorze cytryny-czym najlepiej go czyścić? Od siadania "tyłkiem" zrobiły się smugi np od dzinsów:( pozdr i z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórę myję
wilgotną miękką ściereczką z szarym mydłem, później jeszcze raz przecieram w czystej wodzie i napuszczam dwoma rodzajami płynem i balsamem, po czym poleruję i kanapy są jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj oliwką dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj miejsce zafarbowane
przetrzeć sokiem z cytryny albo 30% spirytusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na extrapunkt.pl bardzo fajny środek do pielęgnacji skórzanych wypoczynków. Ten specyfik nazywa się CORALUX - w sumie to bardziej impregnuje niż czyści, ale warto coś takiego sobie kupić, co jakiś czas nakładać na wypoczynek i wtedy nie będzie problemów z plamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza052
mam bialy naroznik z eko skory wszystko najlepiej schodz po mleczku uniwersalnym takim kuchennym jak cif , leje to na kanape pozniej szmatka troche szoruje jest biale jak nowe po wymyciu woda ,ps probowalam wszytko to najlepszy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryn177
mam podobny problem z białym kompletem wypoczynkowym.Za pierwszym razem wyczysciłem go H2O Mop -wyczyscił się ale szybko też zabrudził od nowa i za drugim razem powstał problem bo nie wiem czy czasem pod wpływem temperatury nie zmyłem emulsji chroniącej.Nie wiem co mam teraz robić-komplet wygląda tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmywacz do paznokci mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie zmywacz okazał się bez konkurencyjny , do czyszczenia moich kremowych krzeseł wybrudzonych anty poślizgami w skarpetach ;) a juz miałam lecieć po jakiś specjalistyczny i pewnie drogi specyfik ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio znalazłam u producenta Soko ciekawy produkt - wielozadaniową pastę Hagleitner , która super poradziła sobie z naszą jasną rogówką z ekoskóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×