Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nielegalna1986

wulgarne rozmówki

Polecane posty

siemka:) czy zdarza Wam się używać dosadnych, a nawet wulgarnych określeń związanych z seksem? nie chodzi mi o typowe prostactwo, ale np w chwilach wielkiego podniecenia albo w SmS-ach do swojej drugiej połówki? czy wielka romantyczna miłość i równie cudowny związek zaprzeczają takiemu czemuś? czy tylko ja tak mam hehe?;)kocham swojego mężczyznę i jestem straszną romantyczną,uwielbiam się z nim zmysłowo i namiętnie kochac,ale czasami po prostu lubię napisać jakąś świńską eskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku gdzie jest zaufanie mozna naprawde wszystko....jesli to przynosi obu stronom zadowolenie....faceta czasem nawet warto na to nakłonic podczas sexu oni to wbrew pozorom bardzo lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik a jakie powiedzonka lubisz najbardziej słuchac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli działa na ciebie taki teksy??: "zrąb mnie drwalu😭"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p25
bij mnie i brzydko do mnie mów! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasami po prostu nie umiem znaleźć innych słów,żeby powiedzieć,jak bardzo coś mi się podoba albo jak bardzo mam na \"coś\" ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie,apropo p25;)nie kręci mnie w żadnym wypadku wulgarne zwracanie się do drugiej osoby:)raczej nazywanie tego,co robimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm Dropsik :) działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze fajnie jest tez słuchac takich rzeczy od męzczyzn ;) ale juz milknę bo mnie wykasują z tego forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem dziewczynę z która nie rozmawialiśmy prawie zupełnie na tematy seksu nawet w sposób literacki Stwierdzenia ogólne o kochaniu się ,spaniu ze soba Obecnie mam taką ktora lubi wulgaryzmy typu wyjeb mnie dobrze, mój chujek, moja pizda chce twojego chujka itp Początkowo byłem w szoku ale teraz to mnie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem to do dziewczyny jak się kochaliśmy... Tak szybko to nawet reką nie dochodziłem jak wtedy, tak mnie laska tym nakręciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ..
ja to lubie :P jakos samo mi przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja jak pierwszy raz usłyszałam wulgaryzmy od faceta to miałam 5 razy pod rząd :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p25
raz pod rząd i potem klapa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×