Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie.....

Powiększenie ust Łódź

Polecane posty

Gość Karolina Jakubek
Zapraszam do mnie na usta ❤️ Karolinajakubek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Karolino od makijażu ust do ich powiekszania droga jest daleka. Różnica między wizażystka a lekarzem ... każdy ma wybór kto będzie zajmował się jego twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było jakbyście dziewczyny wrzucały zdjęcia swoich ust, najlepiej przed i po zabiegu, na pewno takie macie. To tak, żeby każdy mógł ocenić, czy rzeczywiście tak fajnie wyglądają jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) na facebook Skinfinity jest konkurs do wygrania m.in. 2x powiekszanie ust :D sa zdjecia przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA usta powiększam tylko u dr. Bożeny Dziankowskiej w Beauty Centrum Estetyki, pracują na najlepszym preparacie, nigdy nie miałam problemu, a usta są po prostu wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na powiększanie ust do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabieg dzięki temu jest komfortowy i bezbolesny. Po więcej info zapraszam na stronę fb: www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.dimedical.pl . Zabieg medycyny estetycznej w kategorii powiększenia ust został przeprowadzony z sukcesem. Co najwazniejsze, nie kosztowało mnie to ogromnych pieniędzy a efekt jest udany i bardzo widoczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam doktor Żukowską. Już trzy razy powiększałam u niej usta i jeszcze się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. Prawdziwa, rzeczowa specjalistka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Żukowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiększałam u doktor Żukowskiej. To jest chirurg plastyczny, zresztą naprawdę bardzo profesjonalny i kompetentny. Tylko trzeba sobie poczytać i wcześniej się umówić, bo przyjmuje w kilku miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiększania ust kwasem hialuronowym oferuje klinika MultiClinic znajdująca się w Łodzi na ulicy Kilińskiego 185. Można też tam robić inne zabiegi na usta, jak modelowanie konturu ust, korygowanie asymetrii ust itp. Tutaj więcej: https://multiclinic.pl/medycyna-estetyczna/poprawa-wygladu-ust/zabieg-modelowanie-i-powiekszanie-ust-przy-uzyciu-wypelniaczy-na-bazie-kwasu-hialuronowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3401
Myślę, że warto Ci się przejechać do Beauty Dent w Krakowie. Sama jestem z Łodzi ale koleżanka mi poleciła żeby się przejechać przynajmniej raz. No i jeżdżę już tam od roku :) Obsługa jest bardzo miła i pracują tam sami profesjonaliści z długoletnim stażem. Jak najbardziej Ci polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli niewiele ktoś ma opinii to warto zapoznać się z doświadczeniem danego specjalisty. Można umówić się wstępną wizytę, ale jeszcze lepiej iść do kogoś z polecenia jesli ktoś chodzi do danego gabinetu. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z polecenia od mojej przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuna

ja jeżdżę na powiększanie i modelowanie ust do Konstantynowa pod Łodzią - do Allurestetiue. Tam pracują dwie świetne panie doktor - doktor Ewa i doktor Lilianna. Fantastyczne kobiety z dużym doświadczeniem oraz "okiem" do zabiegów. Od nich z gabinetów wyjdziesz piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Magiczna Klinika! Usta mam pełne, ale moim problemem był drugi podbródek. W klinice zaproponowano mi zabieg lipolizy podbródka i wiecie co? Po jednym zabiegu było widać znaczną różnicę i to niemal natychmiast!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo jestem zadowolona z Magicznej Kliniki. Lekarz przed wykonaniem zabiegu odpowiednio doradził mi wybór wielkości ust, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie. Wiele osób nie ma pojęcia, że miałam powiększane usta, dopóki im tego nie powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!  Nie w każdej klinice można liczyć na tak fachowe doradztwo. Tutaj od razu czuć, że jesteśmy w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podpowiem ci nic na temat klinik znajdujących się w Łodzi, ale ja jeżdżę do warszawskiej kliniki L’experta. Mieszkam w Łodzi, ale przejechanie tych kilometrów jest dla mnie niczym w porównaniu z wydawaniem pieniędzy na poprawki 😉 Niestety, ale trzeba wiedzieć, gdzie udać się na powiększanie ust. Czasem najdrobniejszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej może okazać się tragiczny w skutkach. Niemniej, koleżanka poleciła mi dr Marka Wasiluka i tak już przy nim pozostałam ☺ Jeżeli oczekujesz czegoś bezpiecznego, estetycznego i solidnego to tylko tam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×