Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etna2678

Niewiarygodny wprost egzemplarz faceta....

Polecane posty

Gość Etna2678

Poznaliśmy się na portalu randkowym,czyli niezbyt oryginalnie:-) Przez dwa miesiące pisał do mnie piękne,pełne poezji maile,trochę to było infantylne,ale pomyślałam...hmmm...wrażliwy,romantyczny facet. Patrząc na zdjęcie-przystojny,interesujący facet po 30. Co wieczór"muskał mą skroń","odnalazł perłę w bagnisku" itp. I wreszcie nadszedł czas spotkania. Przyjechał do mojego miasta,pospacerowaliśmy i na koniec udaliśmy się do miłej knajpki. Facet popisał się wiedzą o sztuce,kulturze-pomyślałam interesujący,wykształcony facet. Dodatkowo uśmiechnięty,przyjemny,wzbudzał poczucie bezpieczeństwa. W zaciszu owej knajpki pocałował mnie i...ku mojemu zaskoczeniu...złapał za biust. Następnie zaczął monolog,który mnie powalił: przede wszystkim ma mu być dobrze...ma dużego....w łóżku rządzi on....ma być do pipci,do pupy i do buzi....mam pić jego spermę.....To nie jest prowokacja,powtarzam słowo w słowo co mówił do mnie ten 37 letni facet. ZATKALO MNIE!!!!!!!!!! Pożegnałam się z panem i już mnie nie było. I co wy na to? Spotkaliście się kiedyś z CZYMS TAKIM????????? Nic nie zapowiadało,że to będzie taki egzemplarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaha
eahehaaehaehheahaeeahheahaehahehahahhaeheahaehheheahaeeahaehae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci napisac
faceci to czubki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakbym ci opisala moje przygody to nie bylabys juz tak zdziwiona hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisz ciekawe jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuck25
no proszę co się porobiło na tym pięknym świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym usłyszała teksty o muskaniu skroni i perle w bagnisku od razu bym pomyślała, że czubek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magix Max
rozpoznał twoją drugą naturę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny byl przeciez
i szczery :D pewnie nie spodobal Ci sie fragment o rzadzeniu w lozku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla w bagnisku tez
MIE urzekla :D ja pitole, ale CHAM :o nie spotkalam sie z czym stakim -- blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla w bagnisku tez
takim trzeba dawac opinie- jak na Ebayu - co ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny byl przeciez
tylko szczery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdbvvb
Jakbym usłyszała teksty o muskaniu skroni i perle w bagnisku od razu bym pomyślała, że czubek dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarku babki zyja w swoim
wyimaginowanym swiecie, pelnym romantycznych rycerzy na bladych ogierach (ble) :D . A potem zaskoczenie, zawód i wysyp temu podobnych topikow... :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaaaa
perla w bagnisku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
hehehe niezłe :) uduchiownych romantyków miałam okazje już poznać. Ale takiego wyjątkowe egzemplarza jeszcze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może on ma rozdwojenie jaźni :D Uśmiałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsdssd
buheheheheheeh ale palant, dobre :d :D ale neistety to bylo do przeiwdzenia. samotny facet grubo po 30? czego sie mozna po takim spodziewac? tylko najgorszych rzeczy. i to jeszcze jak rozumiem stary kawaler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napiszcie kochani co myslicie o takim egzemplarzu....poznalismy sie rowniez niezbyt wyjatkowo czyli na czacie...nastepnie przeszlismy do pisania na gg ...po okolo tygodnia poprosil o numer telefonu...od miesiaca dzwoni do mnie najwczesniej kolo 24...rozmawiamy po 3 godziny ...bardzooo dobrze mi sie rozmawia....ale jak wyglada wiem tylko z opisow ..nie mam zdjecia ...swojego tez mu nie przeslalam bo stwierdzilam ze on powinien pierwszy a on sie do tego nie kwapi ..no i ..ciagle zwleka ze spotkaniem ...zastanawia mnie czego sie tak boi ...ja jestem od dawna gotowa na to zeby sie spotkac a on wciaz cos tam wymysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta mechanik
Podstawowa regulacja silnika wykonywana w warunkach statycznych, obejmuje luzy zaworowe, maksymalny odstęp styków przerywacza aparatu zapłonowego, odstęp elektrod świec zapłonowych, skrajne położenia pływaka w gaźniku oraz statyczny kąt wyprzedzenia zapłonu. Oprócz tego, po kilku latach eksploatacji lub kilkudziesięciu tysiącach kilometrów przebiegu samochodu, wymiany wymagają dysze paliwowe i powietrzne w gaźniku – ze względu na erozję dysz paliwowych i korozję dusz powietrznych, gardziel gaźnika i jego rozpylacz wymagają wypolerowania. Wymiany wymaga także przerywacz aparatu zapłonowego. Okresowo powinien być wymieniany filtr powietrza wlotowego silnika (i filtr paliwowy, jeśli został on zainstalowany w układzie paliwowym), a czyszczony – odśrodkowy filtr oleju oraz spirala skraplacza oleju w układzie przewietrzania skrzyni korbowej silnika. Liczbowe wartości luzów, odstępów, częstotliwości wymian, czyszczeń i regulacji nie są tu przytoczone, gdyż są one zawarte w instrukcji dołączonej do samochodu przez wytwórcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To standardzik - nawija taki makaron na uszy iluś tam panienkom na raz, wiele kobiet lubi słuchać i czytac takie bzdety... potem spotyka sie, pewnie co 2-3 dni z inną perłą w bagnisku i co któraś tam, bardziej zdesperowana i bardziej spragniona bliskości da mu dvpy... jesli mam być szczery to mam powazne przypuszczenia, że gdyby koleś nie wyskoczył z taką chamówą tylko jeszcze odrobine popracował w realu nad autorką to mógłby zrobić kolejne nacięcie na rękojesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet popełnił typowy błąd. O tym piciu spermy to trzeba mówić na początku, to znaczy w mailach. To tak jakby przyjść do sklepu i chcieć kupić kawę ale poprosić o herbatę. Trzeba mówić wprost i od razu o co chodzi. Gość zapewne jest wykształcony ale brak mu odwagi od razu sprecyzować czego oczekuje. Mysli, ze tak zawróci w głowie tymi prełami :D ze kobieta zapomni o co jej samej chodzi :D Głupia metoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam jak jest
ale gadanie, przecież kobiecie o to samo chodzi co facetowi tylko że panie mniej o tym mówią a częściej robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to napisałem - koleś powinien wstawiać romantyczny kit do końca... dobrym przykładem jest forumowy Atmo, ktory klepał laskom, że nie uznaje sexu bez miłości, był tak sentymentalny i romantyczny, że sie ulewało... a posuwał baby, które umawiały sie z nim na sex przez neta, a był tak romantyczny, że nawet prześcieradła nie zmieniał pomiedzy obracaniem kolejnych... ale kłamał ile wlezie... po prostu należy kłamać do konca i maxymalnie bezczelnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podejrzenia
o chorobe psychiczna kazdego mezczyzny co gada poetyckimi tekstami :O I do tej pory mi sie sprawdza ta regula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×