Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etna2678

Niewiarygodny wprost egzemplarz faceta....

Polecane posty

Gość Soniula
Tragiczny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat obrzydził mi poznawanie ludzi w necie... bleee... weźcie ode mnie komputer, boję się Was, może wszyscy jesteście zboczeńczmi! buuu 😭 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheers
ale kobiety to jednak daja sie latwo zbajerowac...daja sie podpuscic takim kolesiom poznawanym przez internet - gdzie moze wciskac kazdy kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu mężczyzn równie łatwo daje się wciągnąć w grę pozorów. Wierzą w to, że to Oni zdobyli i zaliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację Stefanio
Niektórych można oszukać i wykorzystać z łatwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozować na cudo to mozna i tzw. życiu, nie zwalajmy wszystkiego na net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża55555
Etno, wierzę Tobie i w to, co Ci się przytrafiło. Przed kilkoma laty miałam taki okres w swoim życiu, że intensywnie poszukiwałam kogoś: poprzez biura matrymonialne, anonse w prasie oraz internet. Bardzo żałuję, że nie spisałam na kartce treści rozmów, bo pamięć jest, niestety, ulotna. Zapamiętałam tylko, że to wszystko było chore, nienormalne. Jeden z facetów poszukiwał pani o parametrach, zbliżonych do moich. Zadzwoniłam do niego. Cała rozmowa to było udowadnianie, jakie my kobiety jesteśmy głupie, a konkluzja była taka, że..."mamy brudne stopy". Drugi był ponadprzeciętnie przystojny, ale w czasie rozmowy udowadniał mi, jacy ludzie są wstrętni, paskudni, źli i że przychodzą do jego sklepiku po to, aby..."obmacywać towar", a on tego nie znosi, potem zrobił taki wywał, że nie mogłam się pozbierać. Inny - przywiózł na spotkanie pudełko masła, którego już prawie nie było i dżem, który wyskrobywał łyżeczką (????????????). Kolejny - rencista - poszukiwał pani, tylko, jak się okazało lekarki (?!) o długich, blond włosach ze złotymi refleksami, łabędziej szyi i smukłej sylwetce. Inny, którego było mi żal pisał do mnie sms -y, że "cały ogolony na ciele leży w wannie" albo..."krew, weflon, śmierć"...Ten ostatni jest usprawiedliwiony, bo cierpiał na ciężką, potwierdzoną schizofrenię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Są i tacy.:D CIebie może przeraził, ale niektóre kobiety taki tekst by podniecił.;) Odwagi to mu trzeba rzeczywiście pogratulować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna2678
Ten osobnik wciąż grasuje po portalach randkowych, jest chyba na wszystkich możliwych...to już chyba choroba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ma facet fantazję, żeby wytresowac sobie sukę, to szuka chętnej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonoi de
Po jakim czasie znajomości ssałaś facetowi penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnaDziewczyna
było mu powiedziec ze jak chce do pupy to mozesz mu wsadzic odkurzacz na pełnym ciagu a jak chce do buzi to niech sie siądzie i sie pochyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×