Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wtajemniczona

problem z kolanem

Polecane posty

mam problem z kolanami już dość długo ostatnio byłam u ortopedy i mówiłam że mnie boli, że chodzić nie mogę itd. on powiedział że nic nie stwierdził ale dał mi skierowanie na USG kolana, no i właśnie dzisiaj poszłam i jak wyszłam to byłam przerażona, z tego co lekarze rozmawiali między sobą to zrozumiałam tylko że mam jakieś tłuszczaki i gule w kolanie zwyrodnienie możliwe oderwanie łękotki i jeszcze inne rzeczy których nawet teraz powtórzyć nie potrafię to lekarza idę dopiero w czwartek ale panicznie się boję czy te tłuszczaki to coś poważnego, jak leczy się te zwyrodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
tluszczak to lagodny nowotwor, wiec nie ma co panikowac, bo lagodny a nie zlosliwy zwyrodnienie to glowie lekami, w powaznych stadiach chirurgicznie mnie to te lekotki bardziej by martwily, to potem nawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wszystko martwi bo on mówił że jak kolana będą bolały to operacja albo jeszcze coś o artro... czymś mówił, ale nie wiem dokładnie bo to bardziej podsłuchane. Aż się boję iść w ten czwartek do lekarza bo jeszcze on coś wymyśli A czy te łękotki mogły się oderwać np. w wyniku jakiegoś urazu albo coś bo parę razy miałam stłuczone kolano lewe i prawe i w prawym miałam jeszcze zapalenie kaletki czy to ma jakiś związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
mogly sie naderwac lub wyskoczyc od urazu, moja znajoma meczy sie z tym juz kilka lat bo to nawraca, to niestety tylko chirurgicznie mozna naprawic ale moze masz to od urodzenia ? tak tez sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
to widocznie jest to na skutek urazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wyjaśnienie ale może jeszcze się ktoś wypowie. A czy ta artroskopia czy jakoś tak to jest jedyne wyjście aby sprawdzić co się w tym kolanie dzieje czy jak np wykona się rezonans będzie widać jak duże jest uszkodzenie tej łękotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×