Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilka2323

jestem w I trymestrze ciazy i mam uczucie jakby bolały mnie wszystkie zęby...

Polecane posty

Gość ilka2323

Nie wiem już co ze sobą robić niby zęby zdrowe a bolą do dentysty pójde dopiero w II trymestrze jak bede mogła wziąźć znieczulenie . Jak sobie radzić z tym bólem, a moze mam niedobór wapnia, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie uczucie prawie cala ciaze nie wie co to bede musiala isc do dentysty moze to faktycznie jakis niedobor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz prpblemu z krwawiącymi dziąsłami?? MOze to od tego właśnie. Mi to dokuczało strasznie:o, a w ten sposób zęby sie najszybciej psują. Odsłania sie szyjka zęba i po prostu psuje sie od korzenia. Kup sobie może od razu, tak profilaktycznie pastę i płyn Lacalut. I oczywiście wizyta u dentysty konieczna. Ja w 4 miesiącu zrobiłam 7 zębów:o brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilka ja tez tak mialam na pocztaku ciazy i na samym koncu, pilam duzo mleka i melcznych rzeczy jadlam, bolal mnie etz kregoslup, mialam uczucie jakby mi sie kosci kruszyly i po mleku pzreszlo widocznie potrzebny byl wapn, samo wapno tez mozesz sobie rozpuszczac jest bez recepty mnie wlasnie dentysta kazal i gin tez przyzwolil, na koniec ciazy to juz myslalam ze oszaleje mialam zdrowe zeby a bolal mnie cala szzceka lezalam z okladami i nic ale po tyg urodzialm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka2323
Dziękuje Wam za odpowiedzi- do dentysty ide ale ja musze wziąźć znieczulenie a w ciąży mogę dopiero w II trymestrze i tak czekam . Wyniki badań wyszły mi idealne - no ale pije mleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×