Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LATKA25

100kg i bedzie mniej

Polecane posty

Gość LATKA25
wITAM Kolezanke :) plan - usmiech- jest nawet bardzo duzy - wyprostowana sylwetka -jest choc teraz sie garbie bo siedze i pisze przy kompie upssss - akceptacja siebie- nawet bardzo - ruch fizyczny - skakaneczka byla - duzo wody - jest nie lubie duzo pic ale sie zmuszam - duzo sexu-bylo maz na miejscu Co do koloru dobry wybor nie wiem jaki masz przedpokuj ale kolory ziemi napewno zadowola Twe oczko..... milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
a ze skakaneczka to jak na czas czy ilosc i ile tego robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Skacze od juz 1tyg. skacze jakies 10 min.rozultaty sa takie ze teraz moge powoli zwiekszac czas bo coraz dluzej wytrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
super jestem z Ciebie dumna . musze tez sprubowac. :) a cos jeszcze prubujesz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
1 godz spedzam z coreczka na energicznym tancu ...... mile i przyjemne dla nas dwoch..... jem sniadanko,obiad duzo pije nie jem slodyczy narazie to tak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
super- wsparcie w coreczce. a ile lat ma twoje slonko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
hhaah 3,5 dziecko wychowane na vivie i tylko fajny kawalek sie zacznie a ona "MAMO CHODZ" wiec chcac niechcac musze .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
moje lobuzy nie bardzo mi pomagaja. chca zebym tylko siedziala i patrzyla jak sie bawia . ale moze spruboje to jakos zmienic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
juz wiem czemu mi to nie idzie -- zapomnioalam o sexi bieliznie. Jutro koniecznie musze wybrac sie na zakupy. Tylko czy dostane cos w tym rozmiarze? :( Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Moni witaj!! Ty nie przesadzaj jest kazdy dostepny rozmiar wiec cos znajdziesz ja kupilam sobie czarne koronkowe body sliczneeee........ wiec lec na zakupy maz wroci to sie ucieszy :) z ladnego opakowania swojej zoneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
to da sie zalatwic juz wieczorkiem. maz wraca i ponoc ma jakis mily prezecik wiec juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Moni bedzie bardzo ekscytujaco........ napewno.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
masz racje jezeli te sposoby bea dzialac to na takiej "diecie " mozna dlugo wytrzymac :) A jak u Ciebie jakies postepy , czyli spadek wagi? na mily dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Haj mam 1,5kg mniej i cialko takie inne w dotyku jakby sie wygladzilo.Czyli juz malutki sukcesik zaliczony :) 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LAtki25
a kochana ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
174cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
super!!!!!!!!!!!!!!! jestem z Ciebie dumna!!!!!!! u mnie tez troszke poszlo ale ile nie wiem bo waga nie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Czesc Moni nawet nie wiesz jaka jestem Ci wdzieczna,ze od poczatku jestes zemna:) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
czesc jak tam dietka i samopoczucie? u mnie jakies 2kg mniej moze to zaden sukces ale i tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
MONI WITAJ :) gratuluje serdecznie 2 kg.jestem z Ciebie dumna ales sie musial z mezem witac :) hhaah Ja mam juz razem 2,5kg mniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
nie wiem czy to jakis kryzys, czy trzynasty ma taka moc ale od rana mi jakos nic nie idzie lacznie z odchudzaniem :( mam nadzieje ze Ciebie to nie spotkalo . slonka od rana. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
wITAJ Moni mnie ominelo naszczescie Nie lam sie dasz rade jutrzejszy dzien Ci to wynagrodzi :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
nie latwo sie z Toba zgodzic ostatnio szlo juz dobrze a potem bez powodu znow troche doszlo do tege zly dzien i jakos tak... Ale bede starala sie dalej chociaz nie bardzo i wiara w to ze ma to sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moni-
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Witaj Moni :) dolaczylam do planu jeszcze basen 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATKA25
Moni witaj gdzie sie podziewasz jak tam rezultaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×