Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beata111111

Koniec umowy a ciąża

Polecane posty

Jestem w ciąży koniec czwartego miesiąca. umowę o pracę miałam do 31.01.08. Zostałam zwolniona. Najpierw poszłam na zwykłe zwolnienie chorobowe bo byłam bardzo chora na zapalenie płuc od połowy miesiąca zwolnienie zwykłe było do 01.02.08. Byłam u ginekologa w czasie zwolnienia dał mi zwolnienie że jestem w ciąży od 02.02.08. Ale data wystawienia był 31.01.08 i wtym samym dniu było zwolnienie zaniesione. Jakie ja mam prawa i co z tym mogę zrobić. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka miałas
umowe? na czas nieokreslony? określony? do kiedy? bo nie bardzo rozumiem. Rozumiem tylko, że 31.01 zostalas zwolniona. Wydaje mi się, że niezlaeżnie od tego czy wiesz, że jesteś w ciąży czy nie wiesz - pracodawca nie ma prawa cię zwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczytaj się w tekst
pisze do 31.01 ,wyraznie. Jesli zwolnienie ciążowe rzeczywiscie masz wystawione dnia 31.01. to chorobowe będą Ci wypłacali do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam umowę na czas określony do 31.01.2008. Zaświadczenie o ciąży było wystawione z dniem 31.01.2008. I w tym samym dniu było zaniesione.Ale zwolnienie mam liczone od 02.02.2008 do 19.02.2008. Ale wcześniej byłam na zwolnieniu lekarskim bo byłam chora na zapalenie płuc.Miałam od połowy miesiąca do 01.02.08. Po prostu chciałam zachować ciągłość zwolnień. Jeżeli mi nie przedłużą umowy gdzie mogę dochodzić swoich roszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam umowę na czas określony do 31.01.2008. Zaświadczenie o ciąży było wystawione z dniem 31.01.2008. I w tym samym dniu było zaniesione.Ale zwolnienie mam liczone od 02.02.2008 do 19.02.2008. Ale wcześniej byłam na zwolnieniu lekarskim bo byłam chora na zapalenie płuc.Miałam od połowy miesiąca do 01.02.08. Po prostu chciałam zachować ciągłość zwolnień. Jeżeli mi nie przedłużą umowy gdzie mogę dochodzić swoich roszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×