Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Szczupłości ...:D:D:D myślę , ze jesteś perfekcyjnie wyszkolona odnośnie obsługi wędki :D na ryby śmiało możesz iśc :D:D:D Nie mogę z Tobą:D:P Pomorzanko ;) licze na to ;) Przyznam szczeże , ze ja jestem rozczarowana :( Myslałam , że odwiedzi ten temat Miłość internetowa i Tigra :D a tu ..nic:O:D:P To by sie działo :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka..ale jestes pazerna..odrazu bys wiecej chciala..mi sie tylko jedna wedka marzy...ech juz nic nie mowie..ide sie dalej modlic;):D:D:D:D:D:Dhahahha Pajoonk🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zwyczajna ja Ci dam insekta 😠, Kot ja staruszkiem nie jestem, jam młody robalek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - ale szans raczej nie ma 😭 Kobietko - mnie też pewnie nie przyjmą 😭 jakby co to wlezę tam siłą ;) Albo już na kafe zostane do końca życia ;) Blondynka - jak pazerna ;)? jakby nie było jestem z pomorza i znam się na wędkowaniu ;) :P Pajoonk- ponoć mam na Ciebie uważać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot w porownaniu do Chinczyzny to ja jestem prawie jak młody bóg:P:P Pomorzanko nie wierz bezpodstawnym oszczerstwą :D Chudzinka świat stał na głowie Ty sie modlisz......:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - tak wiec teraz tylko pozostał mi zakon :D Pajoonk - no wiesz , mężczyzną raczej trudno wierzyć , szczególnie jak jest sie po przejściach :P Jak Kicia lubi Twojego syna - to raczej chyba jesteśmy rówieśnikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - nie wierzę w inne rozwiązanie ;) Będe do końca życia sama , ze swoja najlepszą przyjaciólka kafeterią ;) Jak mnie do tego zakonu nie przyjmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ..zakon odpada ;) nie ma tam kafeterii :D;) Nie możliwe by taka sympatyczna osoba jak Ty była sama ;) Zobaczysz znajdzie Cie Ten właściwy ;) Szczupłości ...ile mozna krzyżem leżeć:P opamiętaj sie bo przedobrzysz:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×