Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

no tak Kobietko.... jak człowiek sobie non stop coś powtarza to w końcu sam w to wierzy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku. Do Ciebie trzeba jakiegoś egzorcyste wysłać!! :PCo się z Tobą koteczku porobiło,ze Ty ciągle tylko modły wznosisz? To zakon świecki, daj se luz:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś ... zaraz jak zaczniemy z Kobietą wymieniać to okaże sie w końcu że meżczyżni są nam w końcu niezbędni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko same się uważacie za stare stad moje pytanie do ritty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko:D No może tam jeszcze do czegoś :classic_cool: Ale o tym sza :D Kiciu :D Mówiąc powaznie. Zmiana stopki była przemyślana. Słowazawarte w niej oparłam niestety na własnym doświadczeniu:( Nie chcę jednak o tym rozmyslać. Czas się otrząsnąći iść przed siebie,nie oglądając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisałam ani słowa o tym żem stara.... ;) ale jak tak będziesz zwlekał z masażem jak zwlekasz to faktycznie się zestarzeję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety a czy nie jesteśmy Wam potrzebni: "Jak tak ci żubra wyłotosze, że ujrzysz poprzednie wcielenie" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm???? Czyżbyście miały zamiar zmienić orientację?? :O Pajoonk czy Ty to widzisz co się z kobitkami dzieje???????? Toć to tylko jedna dziagnoza dla określenia przyczyny takiego zachowania,a mianowicie BRAK SEKSU :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko no to dawaj na masażyk:D Ten będzie z zawiązanymi Twoimi oczami żeby spotęgować doznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksik - nie mam jeszcze problemow z wiekiem :P Zmieniamy orientacje bo nie ma zainteresowania nami przez panów :P Kicia ale to będzie korzysć obopólna :P :D:D:D Też im moze skapnie co nie co w jakimś temacie ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna może chcesz mi wcisnąć kit ,że u Ciebie seksu za dużo???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×