Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Koteczku. Nie tak dawno, bo przedwczoraj Iksik powiedział, że jestem względemniego złosliwa i żego nie lubię 😭 Jestem w kropce-nie wiem jak go przekonać, że jest inaczej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ziarnku się niewygodnie leży ale pesteczka jest mniam,mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwyczjana kobieto ..to taka taktyka ;) Mężczyźni uwielbiają jak sie im prawi komplementy i zabiega o ich względy :D;) Gdybyś powiedziała , ze Cie lubi , zapewne zaprzestałabyś ;) ot co ... Pesteczko ...do końca jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iksik nasz oczywiście.... szkoda ze Pajoonk zniknął bo też by dostał całusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to może ogłosimy konkurs na najbardziej całuśnego gościa na kafe???? Może bym się choć na pudle znalazł? :D:D:D:D:D:D:D:D:D A mam pytanie??? Czy te 👄 to z języczkiem były,czy ino tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D no od pesteczki to ino tak :D natomiast Zwyczajna to zapewne i z języczkiem i w ślinę by uderzyła :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahaha..... no ładnie :D:D:D taaaak Iksiku... wczoło dostałes ode mnie :P Kobietka .... hahahaha.... :D Chuda... a Ty co? boisz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda z Salutem nie takie fikoły przy pisaniu książki odwlają :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Chudzinko to mi sie nie chwaliłaś tymi fikołkami przy pisaniu ksiazki. gdzie tą ksiaże mozna nabyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×