Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Zobacz jak Iksik delikatnie masuje Pesteczkę i Pesteczka aż milczy z zadowolenia a może sie i twardą łodygą bawi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko -ale to tylko do pewnego momentu ;) Pajączku - no nie wiem :P ciagle walczę jeszcze ze sobą czy grzech czy zakon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku - ja coś takiego napisałam ? Niewierzę :D Kobietko - co by tylko to zabójczy magnetyzm nie był :P:D Brzydalu - nie ten adres :D :P Tu same pięknosći siedzą :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku jak jesteś wysoki , nie jesteś brunetem to jesteś na pewno w moim typie :P Tylko masz jedna podstawową wadę :P ktora sprawia ,ze gasisz moje zapędy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę Was pożegnać na dzsiaj :) Jakieś zebranie sobie w pracy wymyślili :P PS . No właśnie Pajaczku i w tym problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko 👄 bo nam zazdroszczą :D no ale musieliśmy sobie zrobić przerwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko 👄 jak przeczytają,że na chwile zrobiliśmy przerwę w masażyku,a Ty już tęsknisz to będziesz miała przechlapane :D:D:D:D ale co tam ,grunt że Tobie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha....przechlapane .... nie będę miala ... :D bardzo tęsknilam 👄 ...zaraz się uzależnię haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za chwilę wracamy do masażyku ;) i znikamy :D no przynajmniej ja bo muszę się przygotować bo Twoje zadowolenie jest dla mnie celem nadrzędnym i najmilszym:D Wszak odwdzięczyć się potrafisz;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty mnie rozumiesz ;););) lepiej być nie może ;) 👄 👄 👄 ja też zniknę ....ale zawsze mnie możesz znaleźć jak będzie wszystko przygotowane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×