Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona mamcia

5 miesięczny niejadek

Polecane posty

Gość zaniepokojona mamcia

czy to normalne, że 5 mieięczny szkrab nagle zaczyna bardzo mało jeść ? Do tej pory wypija ok. 800 ml mleka na dobę, a dzisiaj wypił tylko 200 ml. Wody i soku też nie chce, zupka też poszła do kosza. Boję się, żeby się nie odwodnił. Sprawdzałam dziąsła, są twarde, więc chyba to nie ząbki. Poza tym malec jest wesoły, nic go nie boli, nie płacze. Dzisiaj to pierwszy dzień takiego niejedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIałam to samo przez jakiś tydzień :) na szczęście jest już po etapie bycia niejadkiem :D nawet widze, że nadrabia zaległości po wypiciu 150ml mleka z kleikiem ryżowym jeszczy by chciał i płacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba taki wiek lub jednak to zęby. Sprawdź czy czasem mały nie ma katarku bo to jest bardzo męczące i zazwyczaj dzieci mają mniejszy apetyt przez katar lub w ogóle przez chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona mamcia
Kasiak - nie ma kataru. może ta faktycznie zęby ? W sumie ostatnio pcha cały czas rączki do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też są dni, kiedy mały wcina aż miło, a są i takie kiedy potrafi 5 - 6 godzin nie jeść (ma 5 ipół miesiąca). To chyba tak jak z nami - raz jesteśmy bardziej glodne w innym dniu możemy nie jeść wcale :) Myślę, że trzeba kontrolować wagę i jeśli dzicko dobrze przybiera nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×