Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aeroby

Jakie aeroby polecaie? chodzi mi o coś co mogę w domu bez spzretu wykonywać

Polecane posty

Gość aeroby

może jakieś aerobiki do ściagniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobiki zdecydowanie - masa jest przeróżnych w necie :) pamiętaj o dobrych butach i luzik :) fajny jest aerobic (mój ulubony:D ) - Pump it up - ultimate dance workout (mniej więcej tak się nazywa) - dużo, dużo skakania, wyczerpujący, taki kondycyjny ja bym go nazwała. będziesz mokra jak mysz po godzince :) niezły jest carmen electry aerobik - Fit to strip (z serii aerobic striptease - ale tylko ta część fit.. jest warta uwagi, naprawdę cwiczą tam porządnie, ćwiczenia na całe ciało) aerobik Cindy Crawford - ja mam Shape your body, jest jescze jakaś inna część, naprawdę mocne ćwiczenia, mialam zakwasy przez dwa dni po nich, nogi/brzuch/pośdadki/klatka i ręce aerobik Jane Fondy - nieśmiertelny. straszny dla ciała :) -->te trzy ost typowo ćwiczeniowe, nie ma skakania itd, ale też całe ciało pracuje. ja osobiście wole ćwiczenia dynamiczne, jak ten pierwszy aerobik, mam jeszcze jakieś inne tego typu i ćwiczę na przemian. poszukaj ćwiczeń tae-bo, są takie fajne dynamiczne, prowadzi taki murzyn, wyleciało mi z głowy nazwisko kurde.. poza tym (ale to już jak masz step) super są "body step" les mills czy jakoś tak - po 10 min byłam mokra.. masz jakieś preferencje co do takich ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeroby
Dzieki bardzo:) stepu nie mam..... Preferencje mam... chodzi mi o to, zeby nogi mi się nie poplątały, jako że początkująca jestem a żeby były efekty w postać spalania tłuszczu! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre aeroby "w terenie" jakby co to bieganie, rower, basen w domu może jeszcze skakanka i pewnie hula ho (moze nie stricte aeroby, ale się pracuje i się spala) ja jestem beztalenciem kompletnym jeśli chodzi o koordynację ruchów itp i nogi plączą mi się zawsze na początku :D ale to się wyrabia i dochodzi się do wprawy :) musisz poszukać czegoś co polubisz, myslę że więcej się spala cwicząc takie skakane, dynamiczne aerobiki - jak ten pierwszy (to jest na wzór teledysku "call on me" robione) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sporo się
męczę przy płytce Aerobic Dance suzane cox, na początku nogi się plączą ale teraz znam układy na pamięć, już po rozgrzewce jest się spoconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeroby
nie mogę tej Aerobic Dance suzane cox w necie znalezc, ale pup it up sciagnelam i dzis cwiczylam i mam mieszane uczucia! troche dziwne, bo nie moglam się czasem polapac w krokach i ta druga częśc jakas tak niemęcząca była, za to trzecia całkiem całkiem:) i chyba będę pomijać 2 a dwa razy trzecią robic:), mam nadzieję, ze to spali mi mój 8kg tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co/....
to ja aeroby:) Spróbuje... kurczę, muszę się ruszać bo teraz w domu całymi dniami siedzę i mam bardzo mało ruchu! Myślę, ze dam radę, bo i tak nie wykonuję wszystkiego jak tam na dvd te panie i pan:), bo czasem nie jestem w stanie więc się mniej męczę! jak przywyknę i zdobędę większą kontrolę nad sobą to może jedna a porządnie wykonana seria wystarczy:) Właśnie dziś znalazłam sposób na poranna gimnastykę! belly dance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, belly dance jest niezłe :) szczególnie takie konkretniejsze ćwiczenia, jakieś fale całym ciałem - jak dla mnie jeszcze wyższa szkoła jazdy haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co/...
no... dla mnie też to wyższa szkoła1 ale .. mam ogromne chęci, więc będę próbować... bo już mam dość osiadłego trybu życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wcześniej o ćwiczeniach body step z serii les mills - są też takie bez stepu oczywiście, wczoraj mi wpadły w ręce - sam aerobik - bardzo bardzo morderczy :D Body Attack - naprawdę fajne, trochę skakania, trochę spokojnych ćwiczeń, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
a skad sciagnelas pump it up? szukam w emule i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie proszę linki do aerobików....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobiki mają po ok 700Mb - to dużo jak na wrzucanie na serwery (one sie rozdzielają, trzeba je scalać itd.). nie lepiej ściągnać gotowe :P program Ares ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromziom
a delfinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
A może hoola-hop? Inwestycja nie jest duża, a naprawdę fajne ma działanie. Mi udało się schudnąć 5 kg w miesiąc:) Hoolaj codziennie po 45 minut i zobaczysz, że schudniesz ładnie. Uważaj tylko na obciążenia stawów, u mnie się pojawiły po 2 tygodniach. Pomogły kąpiele w soli bocheńskiej, regeneruje fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×