Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papierkowa robotaa

dobra, otwieram sklep papierniczy

Polecane posty

Gość papierkowa robotaa

w okolicy sa dwie szkoly - liceum i podstawowka, miasto male. w okolicy jestr rowniez jeden sklep papierniczy, ale czynny od 9 - moj bedzie od 7 wiec mysle, ze to plus dla mnie. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie mysle ze
kul. proponuje do tego punkt ksero, na pewno sie oplaci skoro jestes obok szkol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierkowa robotaa
super, tez o tym welasnie myslalam. zwlaszcza ze xero to juz uslugi wiec latwiej bedzie o dofinansowanie zunii. tyle ze ja sie kompletnie nie znam na prowadzeniu zadnego interesu! i wkladu nie mam zadnego! ale mysle o pozyczce. po prosty nie mam za co zyc, wiec trzeba cos wymyslic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wkład to też możesz złożyć wniosek o dofinansowanie ze Strukturalnego Funduszu Społecznego. Na lata 2008-2013 dla osób otwierających jakiś interes przewidziana jest jednorazowa bezzwrotna zapomoga w wysokości do kilkunastu tysięcy euro albo przez 12 miesięcy będą Ci wypłacać co miesiąc bodajże 200 euro. Szczegółów szukaj na stronach rządowych poświęconych funduszom (głownie ROEFS) albo po prostu udaj się do najbliższego Urzędu Miasta bądź Gminy, gdzie na pewno funkcjonuje coś takiego jak Gminne Centrum Pomocy Społecznej, czy jakoś tak to się zwie. życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
Cześć ja też myśle o swoim interesie od dłuższego czasu i wierzcie mi że kombinowałam na różne sposoby o papierniczym tez myślałam tylko nie w mieście bo tam jest ich duzo ale właśnie na wsi blizko szkoły biore pod uwage koszty wynajmu i utrzymania /są niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
Do PAPIERKOWA ROBOTA pieniądze możesz otrzymac z urzędu pracy ok11500 ale są warunki i dużo papierkowej roboty ryzyko też bo chociaż jest bezzwrotna to musisz sie utrzymać na rynku 12 mcy jesli nie to oddajesz z odset.jednak takie pieniądze to duży zastrzyk dla tej branży.częsć kosztów musisz pokryc sama ze swojej kieszeni to jeden z warunków ok 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksero +papierniczy+ punkt

Witam. Mam w planach założyć coś swojego. Czy jest tu ktoś kto mógłby od podstaw mi pomóc. Myślę o kilku ,,rzeczach,, na raz. Z jednej usługi ciężko się będzie utrzymać.  A już trzy mogą mi dac szansę na przerwanie. Wie ktoś może jak to wygląda z towarem na początku do sklepu powierniczego? Czy od razy trzeba zapłacić za niego ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznes umen:)

Dziewczyny, jak macie pomysł to zakładajcie. Pamietam jak pisałam na tym forum w tym dziale jakieś 10 lat temu. Teraz moja firma już spokojnie sobie hula i myśle o następnej działalności. Wiadomo miliardow się nie dorobię ale mam dużo czasu dla siebie a pieniądze o wiele lepsze niż na każdym innym etacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×