Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwrot towaru z allegro

POMOCY-Czy sprzedawca z ALLEGRO powinien oddac mi za wysylke???

Polecane posty

Gość Zwrot towaru z allegro

kupilam na allegro steper Twist&Shape za 108 zl a przesylka kurierem kosztowala 25 zl. Steper okazal sie jednak totalna chala wiec go wkurzona zwrocilam (na koszt sprzedawcy). Sprzedawca mial mi oddac pieniadze. Dzis wplynely, jednak tylko 108zl, bez 25zl zaplaconych przeze mnie za wysylke. zadzwonilam do tej firmy (Mikea Baltic), ale gosc nie chce oddac za wysylke tlumaczac, ze wtedy bylby juz w ogole do tylu z kasa-ale w zasadzie co mnie to obchodzi? ja zamowilam towar, zaplacilam grzecznie za wysylke-a ze okazal sie totalnym bublem, z ktorego sypaly sie jakies opilki, trzeszczal niemilosiernie i nie dalo sie na nim cwiczyc? co ja mam teraz zrobic? spotkal sie ktos z was z takim chamtwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanista*
też bym nie oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty chcialas dobrego
kupic za stowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot towaru z allegro
dziekuje za cynizm:) nie chodzi o to, co chcialam kupic za 100zl, ale o to, ze towar byl zupelnie do bani i go zwrocilam, a tym samym powinnma dostac zwrot calej kasy a nie bez wysylki bo sprzedawcy "nie bedzie sie oplacac". jesli ktos ma cos madrego do powiedzenia to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot towaru z allegro
hmmm...w sumie to nawet lepiej, ze nikt mi nie doradza, jesli ma pisac glupoty. ale nadal licze na konstruktywne rady:) czy mam wystapic do allegro? co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja krotka historyjka
ja kiedys odsylalam sprzedawcy buty, bo okazalo sie, ze zamiescil na aukcji nieprawdziwe wymiary, uczciwy sprzedawca zwrocil mi koszty przesylki i odeslal buty w prawidlowym rozmiarze, rowniez na swoj koszt. wszystko zalezy od czlowieka, nie znam sie na regulaminie, ale wydaje mi sie ze powinien Ci zwrocic za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanista*
pierdolnij się młotkiem w głowę nie musi ci oddawać za wysyłkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot towaru z allegro
a moim zdaniem oddac powinien i bede dochodzic swoich praw. chcialam tylko dowiedziec sie, czy ktos juz mial z czyms takim do czynienia. dlaczego mam byc stratna 25 zl na przesylce? juz nie raz nie dwa zwracalam rozne rzeczy na allegro i ludzie mi oddawali kase za wysylke, tylko teraz nie wiem, czy robili to z dobrej woli, czy po prostu takie jest prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze ktos Ci oddawal za przesylke to byla tylko dobra wola sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robili to z dobrej woli i zależało im na pozytywnych komentarzach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stan techniczny był Ci znany, a Ty tylko zwróciłaś bo jednak Ci się sprzęt nie spodobał, to dlaczego mieliby zwracać za wysyłkę? Co innego, jeśli stan techniczny towaru otrzymanego był niezgodny z deklarowanym przez sprzedawcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz co robić afery, bo często pisze, że przy zwrocie towaru koszty przesyłki pokrywa osoba zamawiająca, czyli TY. Chyba, że produkt ma wadę lub jest zepsuty co nastąpiło z winy sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjahsjk
Jezeli to była reklamcja to powinien oddac Ci za wysylyle w obie strony. A jesli zwrot (tzn. towar jest ok ale Ci sie odwidziało) to oddaje tylko za towar. Ztego co piszesz to była reklamacja wiec powinien Ci zwrócic kase za wysyłe w obie strony. Załóz watek na cafe pomoc allegro, powiedza Ci co masz zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot towaru z allegro
wlasnie w tym sek, ze steper skrzypial, zalal mi dywan smarem i zabrudzil opilkami, ktore sie z niego sypaly (jak sie okazalo, nie bylo w nim zadnych podkladek a metal tarl chamsko o metal), trzeszczal tak, ze zagluszal muzyke-serio! w a ukcji bylo napisane, ze niewielkie rozmiary pozwalaja go schowac pod lozko itd itp, dobrze, ze tego nie zrobilam, bo w sypialni mam super nowa wykladzine, a tej w duzym pokoju nie moge niczym doprac-kto mi zaplaci za pralnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie powinnaś złożyć reklamację (na piśmie), a nie ot tak zwracać towar. Wówczas miałabyś prawo żądać zwrotu kosztów przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot towaru z allegro
hehe, wlasnie zadzwonil do nich moj narzeczony i opierdolil rowno (mi wystarczylo asertywnosci tylko na postraszenie negatywem:) facet mowi, ze odda kase i zeby nie robic zadymy:) ciekawe tylko, czy faktycznie kasa wplynie na moje konto. poza tym chcialabym was ostyrzec-nie kupujcie nigdy zadnego steperka typu Twist&Shape na allegro, to tandetna chinszczyzna-wbrew temu, co ejst w aukcji, ze to pseudo najmocniejszy steper na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjahsjk
Jezeli wysłałas w ramch reklamcji (tzn. przedmiot niezgodny z opisem) to poatrzam ze powinien zwrócic Ci koszty w obie strony, jesli w ramach zwrotu to oddaje tylko za towar. Opicz sytsacje na cafe pomoc allgero, tam Ci powiedza dokladnie co i jak masz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×