Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gareth

Dość specyficzny problem.

Polecane posty

Napiszę w skrócie, może wy kobiety mi pomożecie rozwikłać zachowanie pewnej dziewczyny. Spotykam się z nią od ok. 1,5 miesiąca i ostatnio zdałem sobie sprawę, że ona ani razu nie zwróciła się do mnie po imieniu. Naprawę, ani razu. Dopiero dzisiaj to do mnie doszło i zauważam, że jest to pierwsza kobieta, która po prostu traktuje mnie \"bezimiennie\". Czy to jest normalne? Ja podczas spotkań z nią co jakiś czas robię wstawki z jej imienia, wiecie, tak naturalnie, jest to nie wymuszone. Gdy piszemy sms-y czy na g-g, to tak samo. Witam się z nią często \"cześć Magda\", a ona odpisuje mi tylko \"Cześć\". Wiecie już o co chodzi. No i jak mam to traktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Kurcze naprawde dziwne, nie wiem co Ci napisac... A jak ona tak ogolnie zachowuje sie na spotkaniach z Toba i w ogole? Jest mila dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz beznadziejne
imię- ja znałam kiedyś Stefana- i nigdy w życiu nie powiedziałam do niego po imieniu- jakoś nie mogłam sie przemóc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem czepiasz sie nieistotnego szczegółu. To jest taki sposób komunikowania się, tez tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest moje prawdziwe imię. To tylko pseudonim artystyczny ;) Imię mam normalne, polskie. Iaromina - no zachowuje się miło, fajnie się nam spędza razem czas. Ale nigdy nie wymawia mojego imienia, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam beznadziejnego imienia. No dobra, mam na imię Marcin, to chyba nie jest beznadzieja ;) Poza tym inne kobiety zawsze zwracały się do mnie po imieniu, to może i się czepiam szczegółów, ale nie żebym robił z tego jakąś wielką tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgf
Pewnie jest jeszcze tobą onieśmielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy możesz nam napisać jak masz naprawdę na imię? ja miałam kiedyś faceta z normalnym, polskim imieniem i tylko dwa razy w ciągu 5 lat powiedziałam do niego po imieniu. ale nie dlatego że brzydkie było, bo było śliczne. jakoś źle się czułam kiedy je wymawiałam. tak dziwnie. a nie mówi do Ciebie jakoś pieszczotliwie w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie pamięta Twojego
imienia? Wiem, że to głupie ale ja też nie mam pamięci do imion. ;) Opowiedz jej jakąs sytuację, że niby prowadziłeś dialog z kolegą i on mówi do Ciebie (np. ;) ) "Marcin a pamiętasz...." cos w ten deseń i zobacz czy dziewuszka sama podchwyci :) Jesli tak, tzn. że po prostu nei pamiętała imienia a jeśli nie to...??? Może po prostu spytaj czemu nie mówi Ci po imieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już przeczytałam...sorry...nie było pierwszego pytania w mojej wcześniejszej wypowiedzi załóżmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
jej się po prostu zapytać, dlaczego nigdy nie zwraca się do ciebie po imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie pamięta Twojego
no prosze!! Ja to powinnam w lotka zagrać!! Post pisałam zanim przeczytałam odpowiedzi :D Tyle imion a ja akurat "Marcina" wybrałam :D Ale się wstrzeliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pamięta, ma mnie przecież wpisanego do telefonu, ma mnie na liście gg, ma mojego maila, w którym jest moje imie. Na pewno nie zapomniała :) dziobalka - no wiesz, moja była kobieta też rzadko kiedy mówiła do mnie po imieniu, bo zastępowała to słowami "słonko" , "misiu", "skarbie" itp. Ale to inna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __bliska__
mozliwe, że : _ nie lubi twojego imienia _ jest płochliwa i nieśmiała...uzycie twojego imienia jest dla niej zbyt dużą intymnością :) (nie żartuję) porozmawiaj o imionach, zdrobnieniach imion, zapytaj ją jakie jej sie podobają męskie i żeńskie, pogadajcie jak na was wołano w dzieciństwie...pobaw sie z nią w wołanie (na spacerze), w echo, popros, aby patrząc ci w oczy powiedziała twoje imię itp ( ostatnie dla osoby młodej i nieśmiałej to hardcore) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz co... a może jest nieprzyzwyczajona ;) ja jestem z moim facetem 3,5 roku i szczerze powiedziawszy on mówi do mnie po imieniu w wyjątkowych sytuacjach, ja do niego może częściej, ale na ogół tylko "Kochanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz beznadziejne
a do innych jak sie zwraca- może ma takie sposób bycia po prostu :) jak tak sie zastanawiam to ja też chyba do większości ludzi mówię-ty- bez imienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys tak mialam
no i wynikalo to z tego ze bardzo dlugo bylam z pewnym facetem i mialam takiego swira ze ze zamiast mowic imie mojego obecnego chlopaka na mysl od razy przychodzilo mi to "stare" imie, wiec zeby nie bylo gafy, przez bardzo dlugi czas zwracalam sie do niego bezimiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy ta się do Ciebie tak zwraca? czy mówi ej Ty weź zrób to lub tamto? a najlepiej to przy najbliższej okazji faktycznie się jej zapytaj dlaczego nigdy nie mówi do Ciebie po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre rady :) Chyba zrobię tak jak napisała __bliska__ A ona nie jest nieśmiała, wręcz przeciwnie, jest bardzo śmiała. Tak więc to nie o nieśmiałość chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogeater
Ja w sumie tez nie wymawiam imienia mojego faceta. Jak cos chce powiedziec, to po prostu mowie bez wstawek typu "sluchaj marcin" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tam :P ja byłam perwertem od początku, a w kontaktach z moim facetem rzeczywiście nieśmiała byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie pamięta Twojego
Kiedyś czytałam artykuł jakiego mądrego Pana, który twierdził, ze wręcz powinno się w związku zmniejszyć częstotliwość "misiów" , "tygrysków" i innych zwierzątek na rzecz mówienia do swojego partnera po imieniu (np. zdrobniale). Cos w tym chyba jest. Ja bardzo pozytywnie odbieram to jak mój mężczyzna zwraca sie do mnie po imieniu ale nie potrafię tego opisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja tez do swojego bylego faceta zwracalam sie raczej bezimiennie (a imie ma bardzo ladne), chociaz do wczesniejszych facetow zawsze mowilam po imieniu, nawet czesto, a zdrabnialam tylko, jak tego nie lubili. ;] nie wiem, dlaczego do tego ostatniego mowilam prawie zawsze na ty (bylismy razem ponad 1,5 roku). zanim bylismy para, uzywalam jego przezwiska, jak wszyscy znajomi, a potem glupio bylo mi zwracac sie do niego po przezwisku, a imienia nigdy nie uzywalam i jakos tak zostalo bezimiennie, teraz nawet tego zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie pamięta Twojego
oczywiście tego odczucia a nie imienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie.......
ja robie to celowo - jesli zwracam sie do niego na codzien \"kochanie\" itp. to jak chce cos waznego i chce aby mnie posluchal z uwaga to zwracam sie do niego po imieniu - dziala niesamowicie!! Ale oczywiscie pod warunkiem, ze po imieniu zwracamy sie bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też lubię gdy kobieta zwraca się do mnie po imieniu. Nie że zawsze, ale od czasu do czasu mogłaby je wypowiedzieć. Wtedy czuję, że w jakiś sposób jej na mnie zależy. Tym bardziej, gdy np. piszę do niej smsa \"cześć Magda\", a ona tylko \"cześć\". Może i robię problem na siłę, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Nawet obce w zasadzie kobiety w pracy zwracają się do mnie po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie.......
bo nie znasz glebi tajemnicy jaka jest kobieta........... i bardzo dobrze, bo co by sie na swiecie porobilo gdyby kazdy facet znal............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Magdy są głupie
to dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×