Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gareth

Dość specyficzny problem.

Polecane posty

Gość ***game_over***
JEŚLI CHCESZ - ZNAJDZIESZ SPOSÓB JEŚLI NIE CHCESZ - ZNAJDZIESZ POWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poluska
my też do siebie bardzo rzadko mówimy po imieniu- w sumie tylko wtedy, gdy jestesmy na siebie źle lub chcemy, żeby jedno zwróicło szczególna uwage na coś, posłuchało itd. a imiona mamy normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boliiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Dla mnie to wcale nie dziwne. Ja też nigdy nie mówię po imieniu. Mówię "kochanie" albo "skarbie", nigdy nie mówie imienia, jakos samo tak wychodzi, nie jest to zamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
zauwazyłam że do bardziej obcych osób np. w pracy to częściej zwracam się po imieniu ale do facetów w związku własnie nie. Intuicyjnie mówię "kochanie" a nie ... imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h8dd8d8
ja tak mam kiedy nie podoba mi sie imie faceta, jest np. dziwne albo starodawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
Jakos mi tak glupio zwracac sie do mojego faceta po imienu. Nie wiem czemu :O On zerszta tez tego unika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja partnerka praktycznie nie mówi do mnie po imieniu, ja do niej też nie. W sumie tak się przyzwyczaiłem, że jak czasem wymawia moje imię to odbieram to bardzo oficjalnie i na dystans. Ktoś napisał wcześniej, że po imieniu to do obcych i ja też tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
ja tez kiedys do jednego nie mowiłam po imieniu ale to na poczatku znajomości - jakies 3 dni:) po prostu mi umkneło jak miał na imie i wolałam nie mowic wcale niz sie pomylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam do każdej zwracam
się per: kochanie albo jedyna :P moja. Tym sposobem nigdy mi się nie mylą imiona, nawet w intymnych sytuacjach. Nauczyłem się tego po tym jak rzuciła mnie dziewczyna którą w łóżku nazwałem imieniem tej drugiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×