Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja nanana

pomóżcie mi rozszyfrować zachowanie faceta

Polecane posty

Gość modryfacet
a ty moglas odpisac !! ale kobieto ja mam go w dupie :) po co mi twoj facet? jak moge miec lepszego .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
tez sie nad tym zastanawialam, bo ja na miejscu jego dziewczyny napisalabym troche ostrzej ;) w sumie moglam tak napisac, teraz troche za pozno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
no wlasnie tez pomyslalam ze to chyba nie jego dziewczyna, bo ja na jej miejscu napisalabym nieco ostrzej ;) no w sumie moglam odpisac, ale teraz juz za pózno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
no wlasnie tez pomyslalam ze to chyba nie jego dziewczyna, bo ja na jej miejscu napisalabym nieco ostrzej ;) no w sumie moglam odpisac, ale teraz juz za pózno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
no wlasnie tez pomyslalam ze to chyba nie jego dziewczyna, bo ja na jej miejscu napisalabym nieco ostrzej ;) no w sumie moglam odpisac, ale teraz juz za pózno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nanana
troche sie powielilo :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaK
Nie gadajcie z tym psychopatą. Amant to idiota. Jeżeli mi nie wierzycie to wejdźcie na forum ( również kafeterii ) " kącik kobiet zgwałconych " i poczytajcie sobie co on tam wypisuje. Jest pewna wypowiedź na 44 stronie zobaczcie jego komentarz do tego co ta dziewczyna napisała :( a jeżeli nie chce wam się tam wchodzić to ja to wam sama osobiście przedstawię ..................... TO JEST WYPOWIEDZ TEJ DZIEWCZYNY :( AleksandraPPP To było dwa lata temu, byłam głupia i naiwna Poznałam pewnego chłopaka na czacie. Wymieniliśmy się fotkami i numerami gg. Po jakimś czasie ( po długich rozmowach na gadu ) doszliśmy do wniosku, że się spotkamy. Pojechałam do niego. To był ten chłopak ze zdjęć. Nie okłamał mnie i pomyślałam, że to pierwsza oznaka, że będzie dobrze. Poszliśmy na kawę i do kina. Miałam zostać na noc u cioci, ponieważ mieszka ona w tym samym mieście co on gdy wyszliśmy z kina powiedział, że okropnie cisnął go buty i, że musi iść do domu je zmienić. Więc ja ( głupia i naiwna ) zgodziłam iść tam z nim. Gdy weszliśmy do jego domu, zapytałam, czy mogę skorzystać z toalety Z uśmiechem się zgodził. Więc poszłam... Gdy wyszłam on nagle przycisnął mnie do ściany i zaczął dusi to było okropne Błagałam, aby przestał, ale do niego nic nie docierało czułam się jakbym mówiła do ściany W pewnym momencie mnie puścił Spojrzał na mnie diabelskim wzrokiem, powiedział, że się zabawimy \" Co ty na to? \" wtedy uderzyłam go w twarz Oddał mi tak mocno, że osunęłam się po ścianie i upadłam. Wtedy on wykorzystał sytuację Zaciągnął mnie do łóżka, podniósł moją sukienkę do góry i zgwałcił. Dotykał mnie swoimi łapskami, a gdy krzyczałam bił mnie po twarzy, brzuchu Nie miałam szans się wyrwa trzymał moje ręce nic nie mogłam zrobi Później, gdy już skończył zrzucił mnie z łóżka i powiedział, że miejsce dla k**ew jest na podłodze Tam zaczął mnie kopać, pluć na mnie straciłam przytomność gdy obudziłam się on siedział z kolegami w pokoju obok.... W pewnym momencie przyszedł jakiś facet... zaczął się śmiać i szybko poszedł powiedzieć dla tego chama, że już wstałam On przyszedł ze swoimi kolegami i zaczęli mnie poniżać, wyzywać, śmieli się ze mnie nie miałam siły na nic On wtedy powiedział, że jak chcecie to możecie sobie zrobi dobrze było ich czterech Każdy po kolei podchodził do mnie i mnie gwałcił każdy z nim mnie bił, śmiał mi się w oczy Nie potrafię o tym zapomnieć to był koszmar. Nigdy nikt nie wyrządził mi takiej krzywdy Dlaczego mnie to musiało spotkać....... Nie wiem co mam robić, czuje się jak zwykła dzi**a Po co ja tam pojechałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To moja wina! A TO WYPOWIEDZ AMANTA!!! :/:/:/:/:/ ( dotycząca tekstu powyżej... ) Amant Wszech Czasów k.odwetowa Jakbyś go nie lała mogłoby być inaczej .A później takie zdziwione że są tak trakowane .Jakby babsztyl do mnie fiknął to by miał znacznie gorzej .By dostała pałą .a cieszcie się że to nie byli alfonsi to wtedy dopiro byście miały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×