Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pijok

wyrejestrownie firmy - pilne!!!

Polecane posty

nie pracowalem, probowalem troche sil ma studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha ty powinnas
pracować w CARITAS a nie w biurze rachunkowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa
To mi rece opadają-dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skladalem zadnego pitu. i nie rece opadaja bo wiem ze sie wkopalem bo widac zle mi poradzili na jednym forum i szukam rozwiazania z tego problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że na "starym" druku, tzn. co roku są nowe i teraz bedą w Urzędzie tylko za 2007 druki,Zapytaj Pani w okienku;-) żeby Ci załatwiła zeszłoroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, tylko pewnie mi zalatwi od razu sad i tysieczne kary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa
Jak ma sie firmę to pomocy szuka sie biurze rachunkowym a nie na forum-no błagam Cię!! Troche sie wkurzyłam,z US albo Zus nie ma jaj ani zabawy-oni naprawde potrafia zatruc zycie a TY otowrzyłeś firmę sugerujac się opowieściami na forach??? To ja sie nie dziwię, że nic z niej nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powołując się na Art. 16 K.K.S. prosze o niekaranie mnie za złożenie rozliczenia rocznego PIT-36 za 2006r po obowiązującym terminie. powodem opoznienia było.............................................................................(cos wymyśl) Za utrudnienia przepraszam i wyrażam czynny żal. Jednocześnie informuję,że mojej firmie nie toczy sie postepowanie przed Sądem administarcyjnym ani nie jest przeprowadzana kontrola skarbowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum to szukalem tylko odpowiedzi czy musze cos skladac skoro nic nie zarobilem!! i czy musze cos do zus skladac! ktos kto niby sie zna pisal ze do poki nie wystawie pierwszego rachunku to do zus nie musze nic skladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załatwi,od tego są inni;-) Ty poros o druk i nic więcej.Danych osobowych nie podajesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok :) czyli skladam to o nie karaniu, pit 36 za 2006 rok i co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ZUS-em to też nie jest tak. Ale narazie piszemy o US. Czy Ty mnie do tej pory rozumiesz? Bo ja mam problemy z wysławianiem ,dla mnie są to rzeczy zrozumiałe ale dla kogos może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic,rok 2006 masz zamkniety;-) Teraz za 2007 to juz zrobisz sobie w terminie bo do 30.04.2008 masz czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 2006 2007 i 2008
bo firma nadal jest-skoro jeszcze jej nie wyrejestrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za 2007 te co miesieczne musze skladac?? i jaka ewentualna kare moga mi dac jezeli ten wniosek o nie karanie rozpatrza negatywnie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowieku
idz-wyrejestruj firme a potem bedziesz myslał bo tylko sie poglebiasz w paierach!!!za chwile bedzie 2009!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok. to teraz co z zus'em?? a raczej skladkami do niego itp?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie dostałeś pisma z ZUS o okresleniu sie czy masz działalnośc czy nie? Bo jak robiłeś wpis w Urzedzie Miasta czy tam gdzie ,to UM automatycznie przesyła Twoje wpisy o działalnosci do US i do ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W US się zgłosiłeś ,w ZUS-ie nie i w moim mieście,ale chyba w każdym,po jakims czasie ZUS wzywa płatnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie caly czas pisze ze do zus sie nie zglaszalem bo tutaj kiedys ktos mi napisal ze moge to zrobic dopiero jak wystawie pierwszy rachunek. i ponawiam pytanie: czy za 2007 rok to tylko roczny pit 36 zerowy skladam czy te co miesieczne tez musze zlozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×