Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynka22222222222

Po czym poznac ze facet chce tylko zaliczyc dziewczyne -PANOWIE ODP

Polecane posty

Gość dziewczynka22222222222

po jakich zachowaniach mozna to stwierdzic..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po szybkim zaciąganiu do łóżka
debile tylko tak robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- komplementuja ciało dziewczyny, - pisza sprośne smsy - zamiast rozmawiać wola się całować/ obmacywać dziewczyne... - spotykają się w miejscach "zamkniętych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet chce tylko
zaliczyć dziewczynę, czasami nie ma szczęścia i musi się z nią ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" każdy facet chce tylko zaliczyć dziewczynę, czasami nie ma szczęścia i musi się z nią ożenić." Czytasz w moich myślach. Szacunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zaliczy i odejdzie to bedziesz już pewna na 100%. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESLI SZYBKO SPYTA
CZY JESTES DZIEWICA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mow dziewczynie co chce uslyszec a bedzie twoja -- jakos tak mi sie nasunelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy zwykle nadużywają słowa miłość i pochodnych:P.Poza tym należy się spytać czy lubi niezobowiązujący seks:P.Jak tak to należy podejrzewać że chce zaliczyć:P.Do tego jak mają coś z horoskopu w znaku lwa albo wodnika lub bliźniąt-zwłaszcza w połowie to są podejrzani:P.Natomiast obmacywanie nie świadczy o tym -ponieważ możliwe że nie są zainteresowani niezobowiązującym seksem wbrew przypuszczeniom tych obmacywanych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti...
amant ty mnie nie strasz bo ten moj lwem, a ktos powyzej pisal, ze taki to szybko wyznaje milosc , komplementuje itd u mnie dokladnie tak bylo, a raczej nadal jest. Znamy sie juz ponad pol roku po pierwszej randce stwierdzil, ze sie zakochal! I do tej pory mnie wychwala przy czym z drugiej strony intuivja mowi mi, ze po prostu podobam mu sie i nie jest w stanie mi sie oprzec:P tak to odbieram bo wydaje mi sie, ze ten facet jest facetem w porzadku obym sie nie mylila...moze jeszcze dodam ze bardzo rzadko sie spotykalismy w ziemie wlasciwie prawie wcale:P wiec to tez jakis znak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz policzyc ile razy mruga oczmi w ciągu 1 minuty - jesli wiecej niz 6 - tzn ze mysli tylko o dymanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXssswerXXX3105
jak mówi ze niezalezy mu na seksie to mu zalezy na seksie ;p hehe;p a tak serio to kazdy facet jest inny, jak ma dobre serce to moze tak gadac i serio tak robic a jak mu zalezy na tym zeby zaliczyc to bedzie cie bajerowac i krok po kroczku robic cie w konia az pewnego ranka obudzisz sie i powiesz,,, boze co ja zrobilam, a go juz niebedzie, bo to nie byl ten jedyny,,, po to kościół dal ślub zeby miec na co czekac;p albo sie rozmyslic i wstąpic do zakonu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tego sie nie da poznac tak od razu bo facet moze przeciez udawac al\\by dostac to czego chce tak na serio to sie dowiesz jak sie z nim przespisz...wtedy zob jak sie zachowa i wszytko bedzie jasne, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modryfacet
taki facet nie pyta o szczegoly ! nie interesuje sie twoim zyciem ani nie pyta o twoja rodzine ! jest powierzchowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiababeczka
oj, mondry czyli ja takich wlasnie spotykalam... tylko chyba nie chcieli mnie nawet zaliczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modryfacet
droga glupiababeczka jak facet mysli powanie o tobie to bedzie tez interesowal sie twoim zycie... 1.szacunek jest najwazniejszy 2.pamietaj zaden facet ktory ciebie skrzywdzil nie jest ciebie wart 3.kobieta nigdy nie powinna plakac przez mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiababeczka
mondry -->:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczam i zapominam
nigdy się nie spiesze i spotykam sie równioczesnie z wieloma laskami, z czasem prawie kazda ląduje w moim łózku albo ja w jej - nie poznasz chyba że o jakis początkujący :P....po kilku porazkach zrobi sie ostrozniejszy i nabirze wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modryfacet
zaliczam i zapominam uwazaj zeby nie trafic na taka ktora ci spieprzy zycie!!!!!!!!!!! bo sa i takie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaa
Ej no mój od początku dawał mi znać że mu się bardzo podobam i dość szybko się "kleiliśmy" do siebie, ale nie chodziło mu tylko o to...przecież miedzy innymi tak się okazuje uczucia, a jest jeszcze coś takiego jak pociąg do drugiej osoby...;) Tak naprawdę to tylko nasza intuicja może podpowiedzieć czy facet jest w porządku...myślę że niestety większość kobiet jest ślepa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chce isc szybko do lozka
to na pewno moze byc podejrzane, nic nie szkodzi zeby poczekac,a przynajmniej jak cos, to facet szybko zwieje szukac jakiejs latwej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizanie nago podpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna baba
PRZETRZYMAJCIE FACETA !! jak dlugo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiababeczka
a mizianie przez ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
modry facet--> ten moj mnie komplementuje ale tez codziennie jak rozmawiamy pyta o moje zycie tzn o szkole, rozmawiamy o zyciu, dzieciach, o pracy myslisz ze to juz swiadczy o tym ze nie chce mnie tylko zaliczyc a mysli powazniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×