Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaannnnniiiiiiaaaaaa

łuszczyca głowy - pomocy

Polecane posty

Gość aaaaaaaaannnnniiiiiiaaaaaa

od paru lat męczę się z łuszczycą głowy, odwiedziłam wielu dermatologów, każdy przepisuje setki leków, które owszem i może pomagają ale na krótko. Powoli mnie to wykańcza, głowa ciągle swędzi drapie i potem wygląda jakbym miała łupierz. Czy ktoś ma podobny problem? Co wtedy stosujecie, co jest skuteczne i czy można wyleczyć łuszczycę czy tylko podleczyć? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym
ja też to mam nasila mi się jak mam jakiś stres:( używam szampon "Freederm tar" i kremem "Seboton" smaruję przy czole.i przechodzi b.ładnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o czym
acha teraz wychodzę jak Ci nikt nie objaśni więcej to ja tu będę wieczorkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam juz od 20 lat
;) Wyleczyc sie nie da, tylko zaleczyc. Ale nie zgadzaj sie na leki sterydowe - pomagaja niezle ;) Teraz juz nawet przestalam do dermatologow chodzic, bo to co mi zapisywali (takie robione zwykle) to tak samo dziala jak to co sama sobie kupuje ;) Linomag i szampon Polytar AF. I tyle - jak mam nawrot to jest masakra ale tak to spoko ;) Musze unikac spocenia oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaannnnniiiiiiaaaaaa
dzieki wielkie jutro lece do apteki wykupic cokolwiek z tego co podalycie bo juz chwytam sie wszystkiego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b4h8dcoLvEuyUJya82n0TLVq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×