Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysza twoja

kto chce

Polecane posty

Żona daj polizac bo ja tam nie sięgam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale powiedz mi czy wy faceci potrafiocie myslec o naszych potrzebach i kupic z marketu to co nam jestt potrzebna a nie myslec tylko o sobie i zaspokajac sie zakupami swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz sama nie wiem co mam wziasc czy lodzika na którego mi smaka narobiłyscie czy ten młotek czy wogóle wszystko olac i pójsc na inny asortyment całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam papugi- wczoraj słyszałem 'Bema pamięci żałosny rapsod' w wersji angielskojęzycznej nagrane w stanach z najlepszymi muzykami jazzowymi... wymiękam, nic lepszego w polskiej muzyce nie powstało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak język ułożyc aby nic nie skapło i sobie dekold nie zachlapac?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak "my faceci", " my kobiety" jestem ja,Ty, Ona, On... ja jestem inny od moich kumpli, Ty jesteś inna od swoich koleżanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to ten usmieszek z głebokim spojrzeniem w oczy ktre przenika i wywołuje dreszcze i gesie=a na całym ciele czujesz to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie romantycznie zrobiło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- najpierw zastanów się czego chcesz, zrób listę zakupów, policz rachunek strat i zysków (czy tego naprawdę potrzebujesz) i zrób właściwe zakupy. Sama musisz wiedzieć czego chcesz od życia, znaczy z supermarketu;) nikt za Ciebie ci tego nie powie:) a co do lodzika, to zapraszam na konsultacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja doskonale wiem czego mi potrzeba...troche warzyw aby było smacznie i zdrowo ,cos do popicia czerwonego na rozochocenie i koniecznie duzo przypraw bo działaja niesamowicie rozkosznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche niewyrażnie pisze ale to dlatego ze przedłużyłam paznokcie aby było ciekawiej....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×