Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka78

fryzjer toruń

Polecane posty

Gość allum
a może wiecie w którym salonie w toruniu można zrobić warkoczyki...? i ile taka przyjemność kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzona klientka
Zawsze chodziłam do jednego salonu (do fryzjerki) ale jak każda kobieta potrzebowałam zmiany, czegoś nowego - a zarazem nowego... dlatego po zapoznaniu się z waszymi opiniami znalazłam dużo ciekawych opinii na temat Pana Damiana, podekscytowana postanowiłam się umówić, ku mojemu zdziwieniu nie czekałam długo na wizytę z czego bardzo się ucieszyłam gdyż nigdy nie strzygł mnie mężczyzna. Miałam długie blond włosy i chciałam co zmienić Pan Damian zaproponował mi zmianę koloru na popielaty i wycieniowanie a więc się zgodziłam. W efekcie końcowym jak zobaczyłam się w lustrze to mój kolor nie był tak jak mi to obiecywano - miejscami był zielonkawy i bardzo siny a z moich grubych włosów po wystrzępieniu zostały piórka!!! Pan Damian wmawiał mi ,że wyglądam bosko, i że taki jest teraz trend. Choć nie jestem pewna czy kolor zielony jest teraz w modzie a ceny wcale nie były niskie. Po tym wszystkim jest mi wstyd powrócić do mojej stałej fryzjerki. Ostatecznie nikomu nie polecam Pana Damiana z salonu DAMIANO ! Jestem rozczarowana i zawiedziona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzona klientka666
Zawsze chodziłam do jednego salonu (do fryzjerki) ale jak każda kobieta potrzebowałam zmiany, czegoś nowego - a zarazem nowego... dlatego po zapoznaniu się z waszymi opiniami znalazłam dużo ciekawych opinii na temat Pana Damiana, podekscytowana postanowiłam się umówić, ku mojemu zdziwieniu nie czekałam długo na wizytę z czego bardzo się ucieszyłam gdyż nigdy nie strzygł mnie mężczyzna. Miałam długie blond włosy i chciałam co zmienić Pan Damian zaproponował mi zmianę koloru na popielaty i wycieniowanie a więc się zgodziłam. W efekcie końcowym jak zobaczyłam się w lustrze to mój kolor nie był tak jak mi to obiecywano - miejscami był zielonkawy i bardzo siny a z moich grubych włosów po wystrzępieniu zostały piórka!!! Pan Damian wmawiał mi ,że wyglądam bosko, i że taki jest teraz trend. Choć nie jestem pewna czy kolor zielony jest teraz w modzie a ceny wcale nie były niskie. Po tym wszystkim jest mi wstyd powrócić do mojej stałej fryzjerki. Ostatecznie nikomu nie polecam Pana Damiana z salonu DAMIANO ! Jestem rozczarowana i zawiedziona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isska25
piszę o pani karolinie ze studia expert loreal szosa chełmińska na przeciwko biedronki. Koszmarna baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isska25
Przepraszam, że to napisałam. To nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia24245
a robią gdzies w toruniu TRWAŁĄ SPIRALNĄ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mas_sakra
Słyszałam, ze Pan Tomasz Liberda przyjmuje w salonie w Chełmży, zna może ktoś z Was nazwę tego salonu i numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klijentka
pani Agnieszka jest beznadziejna uważa sie za bogini!!!obsługa fatalna ceni sie jak za zboze tyle kasy 400zł a fryzura ze plakać się chce i jeszcze jest na koniec podniecona tym co zrobiła!!!!i jednej godzinie obsługuja cie praktykantki co chwile inna masakra .I do tego p.Agnieszka co chwile wychodzi na papierosa a klijent musi to wachać.tagze nie polecam.tyle kasy połowa wyplat a włosy są zniszczone i spieprzone.polecam panią Marzene na lelewela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz profesjonalnego studia fryzjerskiego w Toruniu zajrzyj na www.naszauroda.pl/Fryzjer/Torun/ , gdzie znajdziesz oferty najlepszych toruńskich fryzjerów, wraz z galerią zdjęć ich salonów oraz kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość californiasun
Zatrudnie Fryzjera-Styliste do salonu fryzjerskiego w Irlandii,CV ze zdjeciem prosze wysylac na californiasun.ie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia884
Dziewczyny!! polecam jak najbardziej nowy salon Ricci & Capricci na mostowej 15a! wlasciciele sa wlochami... podobno maja 110 lat tradycji w rodzinie, aha i co najwaznjejsze! Stylista jest Mistrzem! zazwyczaj wychodzac z fryzjera mam wielkie nerwy a tu zonk pierwszy raz w zyciu zadowolona! robia na farby i produkty goldwella. Polecam jak najbardziej miła sympatyczna atmosfera i co najwazniejsze SUPER FRYZJER!!! numer do nich 691839190 BRAVO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinkaaaaa
Myślalam, że nigdy nie znajde dobrego fryzjera.... ale od roku w mojej pracy pare osób skorzystało z wizyty w salonie chili u p.sławka, długo sie wahałam, doszły do mnie też słuchy od innych znajomych, że warto sie tam wybrać, więc w końcu sprubowałam i nie żałuję:) co prawda nie byłam u p.sławka, ale u marcina no i też byłam zadowolona. Ścina też tak dokładnie jak szef, więc na razie nie zamierzam zmieniać fryzjera:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricci capricci
Szczerze? jeszcze nigdy nie byłam tak załamana po wyjściu od fryzjera! Byłam w ricci & capricci na mostowej,porażka :O nie dość że za kolor zapłaciłam prawie 200 zł to jeszcze mam spalone włosy i pantere przy odroście! napewno nałożyli mi tanią farbe bo już po zapachu poznałam że nic dobrego to nie jest,no i efekt spalonych włosów,masakra! obcięcie,ujdzie ale chyba żeby zatuszować zniszczone włosy ten fryzjer mi obciął chyba z 10 cm! nigdy więcej tam nie pujdę i ostrzegam was bo to naciągacze.I nie chce mi się wierzyć że mają 110 lat tradycji,skoro tak ,to co robią w takiej małej budzie? salon z takimi tradycjami powinien być wypasiony,a to jest jakaś tania klita z tanimi produktami! odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ricci capricci Szczerze? jeszcze nigdy nie byłam tak załamana po wyjściu od fryzjera! Byłam w ricci & capricci na mostowej,porażka nie dość że za kolor zapłaciłam prawie 200 zł to jeszcze mam spalone włosy i pantere przy odroście! napewno nałożyli mi tanią farbe bo już po zapachu poznałam że nic dobrego to nie jest,no i efekt spalonych włosów,masakra! obcięcie,ujdzie ale chyba żeby zatuszować zniszczone włosy ten fryzjer mi obciął chyba z 10 cm! nigdy więcej tam nie pujdę i ostrzegam was bo to naciągacze.I nie chce mi się wierzyć że mają 110 lat tradycji,skoro tak ,to co robią w takiej małej budzie? salon z takimi tradycjami powinien być wypasiony,a to jest jakaś tania klita z tanimi produktami! odradzam" Spotkało mnie dokładnie to samo co Ciebie koleżanko. Włosy totalnie zniszczone, suche jak siano, pasemka nierówne, grube, no i kolor fatalny. Jestem załamana gdybym wczesniej przezczytała Twoj post to w życiu bym tam nie poszła!!!!!110 lat tradycji wstyd i hańba!! odradzam !!! nigdy więcej ! UWAŻAJCIE NA RICCI AND CAPRICCI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kicia884 chyba sobie jaja robisz ????? co robiłąs w tym salonie ? moze balejąz ? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up9999999999999999
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimuniak
Absolutnie nie radzę i nie POLECAM!!! "salonu" fryzjerskiego MARGARETT w Toruniu ul. Lelewela!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyna tam pracująca podaje się też za stylistkę a taką stylistką a nawet lepszą każda z nas może być. Nie otrzymałam tam żadnej porady, na dodatek wyszłam z bardziej zniszczonymi wlosami niz przed nałożeniem farby (zaznaczę, że farbowałam na kolor brązowy a naturalnie tez mam taki kolor, włosy miały uzyskac świeży kolor i nabrać blasku) a jak zwróciłam na to uwagę to dziewczynie zaczęły sie trząść ręce. Na dodatek nie mogła sobie poradzić z prostowaniem a o ścięciu i ułożeniu bardziej wymyślnej fryzury nie wspomnę. Więc jeżeli chcecie zachowac zdrowe włosy i nie stracić kasy to nie radzę sie tam wybierac. POZDRAWIAM M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka torun
coś na temat salonu Ricci Capricci. Brud totalny! Fryzjer nie myje nigdy grzebyków i szczotek! wyciera tym samym ręcznikiem włosy wielu klientkom! byłam,widzialam,zbrzydziłam sie i więcej nie pójdę.Tam to mozna jakiejs choroby sie nabawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez z Torunia:)
coś na temat salonu Ricci Capricci. Brud totalny! Fryzjer nie myje nigdy grzebyków i szczotek! wyciera tym samym ręcznikiem włosy wielu klientkom! byłam,widzialam,zbrzydziłam sie i więcej nie pójdę.Tam to mozna jakiejs choroby sie nabawić! Kurczę,tez to zaobserwowałam.Czekałam na swoją kolej i patrzyłam. Grzebyka to nie umył po czesaniu i wziął do wycierania głowy jakis wysuszony ręcznik papierowy.Sprawa dla sanepidu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martens_grudniowa
Odradzam "salon" fryzjerski Margarett, często są na grouponie.... Sama sie nabrałam na pełen profesjonalizm i porady "stylisty"..... Masakra.... Wyglądałam gorzej po niż przed. Zero gustu, zero pomysłu na stylizację a oferują porady styllisty. Mały wybór kosmetyków.... Czasem się kończą w połowie zrobionej głowy!!! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r__m__j
Margarett -chodzę tam kilku miesięcy firma się rozwija w tej chwili są na Lelewela od AMC w kier straży za światłami z Legionów.Zaproponowałam kilku osobom i one też pozostały wiernymi klientkami tego salonu.Naprawdę polecam(y).Fachowa porada miła obsługa.Indywidualne podejście do każdego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DbajcieOwłoski
chili na kościuszki, sławek znakomicie strzyże, marcin znakomicie farbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam nikomu, niska jakosc usług, wysokie ceny, bardzo zla obsluga, niska kultura osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam nikomu Kleopatry na krolowej jadwigi, niska jakosc usług, wysokie ceny, bardzo zla obsluga, niska kultura osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaxs
Ostatnio po dlugich poszukiwaniach znalazlam super fryzjerke w salonie INNA przy Szosie Lubickiej po drugiej stronie chinskiej restauracji . Zmienialam kolor i fryzure i jestem bardzo zadowolona. Ceny rowniez bardzo przyjemne ;-) dla zainteresowanych moge podac namiary 607 595 328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia158
Ja polecam najbardziej na świecie i z ręka na sercu najlepszego fryzjera z Torunia. Andrzej ze Studia Gokka. Jednym słowem CZAAAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika88torun
"Twój Fryzjer" na ul. Kozackiej 9 - znalazłam ich na facebooku - chodzę tam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona, reklamują się jako najtańszy salon w Toruniu - to prawda za strzyżenie z prostowaniem płaciłam 17 zł (taka cena na wszystkie długości!) za farbowanie (z strzyż. i mod) zapłaciłam 49 zł. nie opłaca mi się już kupować farb w sklepie i ryzykować panie fryzjerki z tego co zaobserwowałam są doświadczone i bardzo miłe :) polecam ten salon wszystkim, którzy lubią nie przepłacać a jednocześnie cenią sobie jakość. tel do salonu 56 660 88 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel qf
Twój Fryzjer- nie polecam,ze względu na fakt,że pracują na najtańszych kosmetykach -tandetnych:-/ Wiem,ponieważ pracuję w hurtowni fryzjerskiej w Toruniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaa
a na jakich produktach jeśli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno pan Liberda znowu siedzi. Ja piernicze, za co oni ciągle go wsadzają. A nie wyglądał na kryminała. Tak mi brakuje dobrego fryzjera, pan Tomasz był najlepszy w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×