Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herman goły i wesoły

Syski mojej Pani - jaki to rozmiar???

Polecane posty

Gość nie to nie tak źle czytasz
76,5cm w biuscie oznacza, że jak tyle masz i chcesz kupić obwód 60, to musisz wziąć stanik 60C. To jest obwód w biuście, nie pod biustem, od niego zależy miska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już łapię, ale powiedz mi jeszcze, teraz masz miseczkę E a jak byłaś w Polsce to nosiłaś A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak 75A
:O Straszne, nie?:D Ale np. 60D jest jak jakieś 79B, trochę ma głębszą miskę może. 60DD tak jak 70C mniej więcej. Więc te miski nie są gigantyczne;) Po prostu sa głębsze, lepiej kształtują biust. teraz mam okrągły, a kiedyś miałam płaski i zepchnięty pod pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak 75A
tam miało być 70B a nie 79B:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaintrygowałaś mnie tymi nowymi rozmiarami:) Mam ochotę zaryzykowac i chyba raz się skuszę:) Ale najpierw sie zorientuję czy nie można ich kupic w jakimś lepszym sklepie, dobrze by było przymierzyc, a jak nie to internet - ryzyk fizyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie staniki możesz przymierz
yć w Krakowie, w Intimo, w Warszawie w Chatte, w Promenadzie i w Avocado przy placu trzech krzyży oraz w Poznaniu tez w Avocado. Nigdzie indziej:( Ale zanim coś kupisz, może najpierw wejdź na forum, które zalinkowałam, żebyś nie była rozczarowana. Bardzo trudno kupic dobry stanik przez internet. Ale jak już znajdziesz swój model i rozmiar, to będziesz palić te stare staniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d 75 napewno lepiej wiekszy
niz za mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołołoooo
ale cyc pierwsza klasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jest 70 albo 75c. Ja mam 75d i wydaje mi sie ze na zdjeciu sa mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naszukałam tego topiku:O Jeżeli jesteś to miałaś rację, przymierzyłam kilkanaście, kupiłam sobie 2X Freya. Wydałam majątek, ale ten wzrok facetów bezcenny:) W internecie są tańsze, czyli jak już wiem jaki mam rozmiar to następne kupię w sklepie internetowym, to chyba nie podróby?Jak myślisz? Sklepy polecane przez stanikowy matrix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada..
Ej Agniecha zrób zdjęcie swoich cycków w staniku, to zobaczymy czy rzeczywiście tak dobrze leżą, czy się nie przechwalasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada..
Dobra, to jak już spalisz, to prześlij mi na maila Grzegorzcycki@o2.pl, to wtedy pogadamy na poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman goły i wesołyyy
witam. już po sprawie. Pani otrzymała dar i bardzo zadowolona była, 75D trafiony zatopiony! dziękuję raz jeszcze za pomoc forumowiczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eDDEEee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo son
ale fajniusie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te cycki obrabiane sa w Adobe
ale za to wyszly bardzo ladnie - trzeba przyznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×