Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabkazielona

Czego mozna sie spodziewac...

Polecane posty

Gość żabkazielona

po dniu próbnym? Byłam na rozmowie i za dwa zaproponowano mi bym przyszla na jeden dzien pracy na probe (chodzi o prace biurowa). Przypuszczam ze nie tylko ja tak bede testowana. Z pewnoscia nie wszystko bedąc pierwszy raz na nowym miejscu bede robila idealnie...i boje sie przez to wypadne kiepsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................o.
to znaczy ze pojdziesz ...akurat maja cos do pukladania...narobisz sie jak glupia ..nie zaplaca ci oczywiscie i wiecej sie nie odezwa albo powiedza ze oczekiwali czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................o.
tego spodziewaj sie w pierwszej kolejnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie dzien probny heh
na probe to mozna kogos zatrudnic, na umowe o prace na okres probny i z wynagrodzeniem, a to co ci oferuja, to jakas sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się
Ten proceder jest nieuczciwy!Po to jest czy są rozmowy kwalifikacyjne, by pracodawca mógł wybrać najbardziej odpowiednią osobę na dane stanowisko! Wystarczy, że przez 30 dni bedzie ktoś przychodził każdego dnia na próbę i nikomu nie zapłaci, pracodawca jest ponad tysiąć zł. do przodu. Zresztą dzień próbny to jak pierwszy dzień w nowej pracy i nie da się raczej poznać czy dana osoba spełnia wymagania. Zwykle to dzien, gdzie mimo najszczerszych chęci, jest się spiętym i przejętym. Nie idź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkazielona
O dzieki za odp. Tzn ta firma poszukuje pracownika na stałe z tego co mowili na rozmowie i zalezy im by to byla jakas kompetentna osoba wiec moze dlatego chca sprawdzic w praktyce. Nie ide na cale 8 h tylko na okolo 5 h. I troszke sie obawiam ze wypade nie tak jak bym sobie zyczyla (jak zwykle mala wiara w siebie :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkazielona
Z jednej strony macie racje, bo pierwszym dniu wiadomo....jest ciezko. Ale sluszlam tez opinie ze jak sie chce dostac dobra prace to trzeba sie czasem poswiecic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................o.
mozesz zaryzykowac ale najprawdopodobniej skonczy sie to tak jak tu ludzie pisza nie zawsze nalezy wierzyc w to co ludzie mowią, niektorym klamanie dla wlasnych korzysci przychodzi niezwykle latwo :O powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonażabka
Hej! Bylam 4 h dzis i wiecie co - mam wrazenie ze nie pomyliliscie sie w opiniach :O Nie robilam nic prócz wypisywania dokumentów - dziwne to , bo chcac kogos sprawdzic sądze, że dali by rozne rzeczy do zrobieina na komputerze na przyklad a ja nic bite 4 h wypisywalam recznie dokuenty :O Na koniec powiedzieli ze oddzwonią do konca tyg jaka decyzja zapadla bo jeszcze sa inne panie. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×