Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Słuchacie minimaxa w Trójce

Polecane posty

Gość asdfghjkjlk
Kaczkowski to legenda, uwielbiam, bo zna "moją" muzykę niestety dzisiaj muszę się obejść smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalalalalalaLa
Slucham, slucham, ooooo, Waglewski moj kochany spiewa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez slucham.I jeszcze Hołdys Guru w czwartki ale w radiu zlote przeboje swietna audycja tylko za krotko trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalalalalalaLa
Oj, ale audycja dzis nieciekawa........Trzeba spac, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej to on jeszcze żyje.. ? :P Jaj byłem w Wenecji (jest taka w Polsce miejscowość) przyjechał nam dyskotekę zrobić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tez kilka razy slyszalam;) kiedys byla w radio bis chbya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczkowski kiedys tz mia audycje chbya we czwartki ale nie wiem czy nie zostal one przeniesione od kiedy zmienila sie romowka i to znacznie, to juz mniej slucham tego radia, raczej slucham tylko wybranych audycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo , słucham wybrane audycje...Lubie np audycje Piotra Metza. ( maił ich kilka po "przenosinach" do trójki) Ostania "Zjednoczone Królestwo' bardzo mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tez mi sie zdarzylo posluchac:) ale niestety Trojka strasznie sie zmienila i to juz nie to samo:( a byla moim ulubionym radiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. Pare osób odeszło parę przyszło(jakieś spore przetasowanie między BIS a Trójka na przykład) ... ale chyba nie jest tak żle ogólnie. Sądze, że na tle innych ogólnopolskich stacji i tak trzymają niezły poziom. Może w ciągu dnia jest trochę papki ..ale są fajne autorskie audycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudel masz racje:) BIS w sumie kiedys tez bylo inne;) ostatnio za dnia to jesli slucham jakiego radia to jest to łódź albo jedynka;) czasami radio zlote przeboje:) to postaram sie byc w nastepna niedziele w czasie minimaxu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×