Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Słuchacie minimaxa w Trójce

Polecane posty

Tak ale jego nadaL NIE MA WIEC malo to mi sjeste przypominalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze sa:) dzis tylko trojki slucham chociaz niecodziennie tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słucham zadnej innej stacji :) czasem tylko, jak cos mi nie odpowiada wrzucam sobie płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudel to milego sluchania:) Kseno taa, serio???:D ale agentka jestes:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lutego - Gryfino, Festiwal Włóczykij 23 lutego - Gdynia, Ucho 24 lutego - Bydgoszcz , Mózg 29 lutego - Lublin, Centrum Kultury 1 marca - Rzeszów, Pod Palmą 7 marca - Kraków, Żaczek 15 marca - Warszawa , Punkt 3 kwietnia - Łódź , Łódź Kaliska 4 kwietnia - Toruń , Od Nowa 5 kwietnia - Gorzów Wielkopolski, Klub Emceka 6 kwietnia - Lubin, CK Muza 16 kwietnia - Poznań, CK Zamek jakies inne te terminy koncertów wtdaje mi sie ze sa , chyba jednak za pare dni beda u mnie e nie w marcu :-O , no moze w maju bedą grali jeszcza na jakiś juwnealiopodobnych studenckich imprezach jak na na razie trasa wyglada tak jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu byli u mnie w mieście Lao Che , ale nie byłem na koncercie :-( kolega chciał mnie wyciagnac ale nie maiłem ani kasy ani czasu:-( podobno było nieźle zagrali kawałki ze wszystkich płyt nie tylko z Gospelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×