Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluseczzka

Herbapol - krople odchudzające używał ktoś?

Polecane posty

Gość Mika 777
hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 777
Wszytkim . Ja zaczelam uzywac kropli na Odchudzanie z Herbapolu I rewelacja . Musze powiedziec ze trzeba ograniczyc slodycze . Ja schudlam w udachi w tali , fakt ze czesto biegam do toalety ale jest okay:) . Polecam , przede wszystkim bardzo wazna sprawa zero skutkow ubocznych . Pozdrawiam I prosze sie nie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
witaj Mikka.........cieszę się,że Tobie krople pomagają, ja jestem do nich nastawiona sceptycznie, co prawda kupiłam kolejną buteleczkę.....ale to chyba siłą rozpędu....... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mika 777 od kiedy stosujesz te krople? Ciekawa jestem ile trzeba czekać na efekty. Ja na całe szczęście słodyczy nie lubię, więc nie mam z nimi problemu. Co do skutków ubocznych to u mnie się pojawiły- wypróżnianie po 4 razy dziennie, czasem biegunki, choć nie wiem czy to skutek uboczny czy właściwe działanie tych kropli. Co do biegunek to przyczyna może również leżeć gdzie indziej, bo ostatnio zaczęłam też stosować Sea Kelp. Ja się na pewno nie poddam, zamierzam również zacząć jeździć na rowerku, tylko czekam aż upały trochę zelżeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
życzę powodzenia tym, którzy wierzą w te krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi066
Witam, Trochą zmienie temat ale dziewczyny chcę Was ostrzec przed kropelkami odchudzającymi asparagus lipo. Nie dość, że są beznadziejne i nie dają efektów które tak pięknie są opisane na stronce to po odesłaniu i domaganiu się zwrotu kosztów zakupy tych kropelek w mailach nastaje cisza!!!!!!!!!!!!!!!nie kupujcie bo to są zwykli oszuści i złodzieje. Sprawę oczywiście zgłosiłam do organu ścigania, bo te dupki nie będą oszukiwać zwykłych ludzi. To mój mail w razie pytań śmiało piszcie mazi066@wp.pl a to strona do tego produktu. http://www.lipoasparagus.eu/index.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
witajcie! Mazi chodzi o krople z Herbapolu, a Ty jakie masz na myśli??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi066
Wiesz co Mi chodzi o krople o nazwie ASPARAGUS LIPO, które to tak pięknie się reklamują w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazi066
Wtrącilam się w Wasz wątek bo nigdzie nie piszą opini na temat tych kropli. A nie chce, żeby któraś z dziewczyn popełniła ten sam bład co Ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
dzieki za ostrzeżenie.........podobne mam zdanie o tych kroplach z Herbapolu, jedyna dobra rzecz to z Herbapolu, zioła nie powinny siać spustoszenia w organizmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazi066 weszłam na ich stronę i od razu można stwierdzić, że to jakaś ściema. W ogóle nie podają składu tych kropli, jest jedynie napisane, że to koncentrat z zielonych szparagów. Najbardziej mnie rozbawił napis na samym dole małą czcionką: "Zdjęcia pokazują modele, a nie klientów, no pokazują jaky wynik można osiągnąć z produktem. Nie zawiera bezpośredni link do jakości produktu." Sami sobie dają opinie. Przykro mi, że się dałaś naciągnąć na tak spory wydatek. Mam jednak nadzieję, że odzyskasz swoje pieniądze. Anjar krople herbapolu są przynajmniej tanie, skład jest podany, a firma nie obiecuje gruszek na wierzbie jak w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
masz rację czaciolerna , jedena zale tych kropli z Herbapolu to ich cena, a poza tym...... lipa.....przecież niemożliwe aby kończyć kolejną butelczynę i efektów zero...... pewnie,żeby nie herbatki dodatkowo to byłoby źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młuaa
Ja kupiłam dziś te krople rozrobiłam i wypiłam trochę i niewiem dlaczego ale jest mi niedobrze i ciągle odbija mi sie smakiem tych kropli... Wiecie może co jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
młuaa albo się przemożesz w piciu kropli,albo odrzucisz.....spróbuj.......słyszałam,że niektórych smak i zapach odrzuca, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młuaa a może Twój organizm nie toleruje jakiegoś składniku i stąd ta reakcja. Myślę, że powinno przejść za jakiś czas. Spróbuj jeszcze kilka dni, jak nie przejdzie to nie pij, nie ma się co męczyć. Ja akurat bardzo lubię smak tych kropli, bo jest taki odświeżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa666
Witam wszystkich, a ja mam takie pytanie, Własnie dostałam te krople (zamawiałam z allegro) i czy one tak normalnie nie są do pełna nalane? Bo przysłano mi takie...większe pół w buteleczce i zastanawiam się czy tak jest, czy się coś wylało, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa666
To dobrze, już się bałam... Dziękuję za odpowiedź ;) Od dziś zacznę je stosować. Pierwsze wrażenie: zapach i smak podobny do Amola. Silnie odpychający, ale czego się nie robi...;) Ogólnie oczekuję od nich jedynie częstszych wizyt w łazience, bo i tak jestem na diecie, więc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję te krople już ponad miesiąc i muszę stwierdzić, że niestety nie zauważyłam ich odchudzającego działania. Co prawda poprawiają trawienie i działają moczopędnie, ale spadku wagi nie odnotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
czaciolerna jednak i Tobie nie pomogły, pewnie 'prz4ereklamowane, nie szkodzą bo ziołowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
ja mam zamiar zaczac je stosowac od srody, ale sa ohydne w smaku.. chyba tego nie przelkne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjar
smak jeszcze można tolerować, gorzej,że nie spełniają swojej "obiecanej" mocy ..........kg nie spadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjar niestety nie spełniają. Ja dokończę buteleczkę (całkiem sporo ich tam jeszcze jest, jakaś połowa ubyła dopiero) i więcej już nie kupię. Liczyłam bowiem na jakiś spadek wagi. Jedyny plus jaki zauważyłam to fakt, że odkąd je pije to nie zatrzymuje mi się tak woda w organizmie, nie nie mam tak obrzękniętych nóg podczas upałów jak wcześniej i przed @ aż tak bardzo nie puchnę. Anjar a stosowałaś jakieś inne suplementy, które okazały się skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co wam napisze?:) bez ćwiczeń i zbilansowanej diety nie pomoga wam krople! bo co z tego ze bedziecie miały lepszy metabolizm? jednak skóra zostanie wiotka i obwisła. także polecam wam aktywnośc ruchową co najmnije 2/3 razy w tygodniu kardio np 40 minutowy marsz jak nie lubicie biegac:) do każdego posiłku dodawac jakąs procję chudego białka (ser biały, serek wiejski, piers z kurczaka) i do tego kroplę a myśle ,że juz po 1,5 tygodniu zauważycie pozytywne rezultaty:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawa jestem, zamierzam spróbowac, nie mam jakiejś super nadwagi, 2-3 razy w tygodniu dobry trening, ale mi po ciąży jeszcze trochę pozostało.. każde wspracie się przyda :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,161830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no podobnież dziajałają, ale to wiadomo, że długo trzeba stosować. przydało by się tam popracowac i mieć zniżkę na produkty - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,161830 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa89vx
ja używam dopiero kilka dni te krople i czuje się znacznie lepiej , przemiana materii działa , zmniejsza chęć podjadania. do tej pory waga stoi w miejscu ale nie zniechęcam się bo to dopiero pierwsze dni....oczywiście jem o wyznaczonych godzinach i częściej ale znacznie mniej staram się więcej ruszać . czekam na efekty , musi się udać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa89vx
zdecydowanie trzeba mieć silna wole , wytrwałość i stosować dietę i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×