Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olinka okrąglinka

czy podobaja sie facetom kobiety kobiecej budowy ciala z malymi piersiami ?

Polecane posty

Gość
Na marginesie zaokraglona kobieta zawsze kojarzyła mi się z laseczką poznaną 4 lata temu: niziutka, pyzata usmiechnięta, ładny sporawy biust, wydatny zgrabny zad, wcięcie w talii... Tutaj z kolei kobieta zaokrąglona przypomina piłkę :D O matko. Jeśli Polska z tą dawną Rzeczpospolitą ma już nie mieć nic wspólnego to z dwojga złego wolę obiecaną przez Wałęsę Japonię niż Amerykę. Bo jak zawsze wszystko zaczyna się od dupy strony. Póki co amerykanizują si nam ludzie pod względem rozumu i rozmiaru dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się dowartosciowałam...
a ja do teraz myslałam że mając 174 cm ważę 62 kg i jestem za gruba, owszem biust mam 70 DD i on trochę optycznie mnie pogrubia ale reszta...od razu mi lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu
jak facet jest juz po paru, bierze co wlazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalkowaDama
Jeżeli czujesz się kobieco nie słuchaj tyxh pokurwionych wypowiedzi :) Najwąniejsze abyś to Ty czuła się dobrze w swoim ciele :) I nie zadawaj takich pytań na żadnym w forum, bo można wpaść w kompleksy bezwzględu na to jakąpieknością być była. pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana123

Mam tez miseczke A. Wzrost 158 cm. Ale wage 49 i duzy tylek ok 90 cm. Ale jestem po porodzie i jak mialam cycki  mlekiem bylam idealna. Grubsza nie moge byc bo tylek robi sie wrecz ogromny ramiona piersi B a na twarzy i w lydkaxh nie tyje. Mowia mi ze jestem zgrabna. Ale ciagle nosze pushupy wstydze sie bez. Utuczylam sie na sile 3 kg bo wazylam 46.

Mysle ze maksymalna waga przy 160 to ok 55 kg bo sie wyglada na niska i przysadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×