Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojapierniczę

Zaczynam 3 tydzień pracy i nadal nie mam umowy

Polecane posty

Gość ojapierniczę

W jakim czasie pracodawca zmuszony dać mi umowę? Bo nadal jej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka najka.
ja dostalam umowe po prawie 2 miesiacach :] ale czekanie oplacilo sie - do tej pory tam pracuje, mam umowe na czas nieokreslony wiec luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca tygodnia powinnaś dostać umowę, nawet banki nie spieszą się z umową....chyba że pracujesz u typowego prywaciarza, który nie zgłosił Cię jeszcze do Zusu., to większy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zusu powinno sie zglaszac pracownikow najpozniej 7 dni od daty zawarcia umowy - skoro to juz 3i tydzien to nie zglosil Cie w terminie i nie odprowadzi skladki, jaka faktycznie powinnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
wypełniłam różne dokumenty z moimi danymi, napisałam test bhp, podpisałam świstek, żeby mi odciągnęli na ubezpiecz. itd ale jako takiej umowy jeszcze nie podpisałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
?????????????????????????????????????? Upomnij się-Boszeeeee-nie wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
sierotko wyżej, czy ja napisałam, że się nie upominam? Lubisz sobie dopowiedzieć historyjkę? To układaj bajki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
nie napisałaś też, że się upominasz...skoro tak, to chyba firma powiedziała cos sensownego-prawda?Więc po co ten topik-wystarczy poczytac kodeks pracy. Trzeba walczyc o swoje-skończyły się czasy pracy za wszelką cenę-teraz pracy jest w brud-Ty wybierasz a nie Ciebie wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
no nie wiem czy pracy jest w brud:o poczytaj topiki o ludziach którzy miesiącami nie mogą dostać pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
jeszcze 20 stycznia byłam w tej samej sytuacji, co ludzie szukajacy pracy...poprostu tez jej nie miałam...znalezienie nowej zajęło mi dokładnie 20 dni-szukałam, sama sie oglaszalam- i znalazłam. Wbrew pozorom nie jest to trudne...i wcale nie mam szczescia w zyciu. Poprostu obiecałam sobie, że od lutego pojde do pracy i tak tez sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
pewnie masz rację, jak się bardzo chce to pewnie znaleźć można:) Ja chciałabym tą pracę zmienić bo mi się nie podoba:( Problem tylko w tym, że nie mam właściwie żadnego świadectwa pracy bo albo pracowałam na czarno albo na umowę zlecenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
Ja w cv równiez wpisuje umowy zlecenia oraz umowy o dzieło. To praca, doswiadczenie. Przez 2 lata zajmowałam bardzo fajne stanowisko w firmie-niestety na zlecenie-ale gdyby nie to, to nigdy nie dostałabym pracy, którą mam teraz, bo w niej potrzebne było doświadczenie w administracji. Powiedziałam, co i jak i już-zlecenie pokazałam do wgladu.(żeby potwierdzic swoja wiarygodność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
Ja chciałabym dostać jakąś fajna pracę w normalnych godzinach, ale nawet nie wiem gdzie takiej szukać, zwłaszcza że doświadczenie tylko w sprzedaży mam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
oj-to szukaj narazie np w Orange, Era, Plus-zacznij od czegos takiego-a moze jakaś windykacja?w sensie call center-ja tez od takich prac zaczynałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
właśnie czegoś takiego szukam ale nie widzę żadnych ofert:( Myślisz, że pochodzić po salonach i zostawiać swoje CV mimo, że nikogo na razie nie potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
http://www.pracuj.pl/oferty/1151976.html http://www.pracuj.pl/oferty/1141438.html proszę-jest-jest:) nawijaj cvałki-za to nie bija:) Firmy, które rekrutuja to ajenci-radze cv +list motywacyjny pisac do rekrutacji-bezposrednio. Duzo firm bierze Orange i Erę w ajencję-np. włascicielem Orange jest PTK Centertel a ajentem (tzw. frenczyzem) np Telkom-System:) ale pracuja na z góry okreslonych zasadach przez PTK Centertel:)-czerpia jedynie profity ze sprzedaży. Spróbuj i nie zrazaja sie-ja mialam w Orange ciężką rozmowe ale dałam radę-tylko nastaw sie na szkolenia-czasem poza miejscem zamiesznia-np 2 tygodnie ale na szkoleniach jest fajnie i zwracaja koszty przejazdu i płaca za hotel i wyżywienie. Spoko. Czasem szkolenia sa na miejscu. Oczywiscie, podpisujesz klauzulę do umowy, że jak sie sama zwolnisz to ponosisz koszty szkolenia ale pamietaj, że pierwsza umowa jest na 3 miesiace-nawet jak Ci sie nie spodoba-tyle wytrzymasz:)a potem mozesz nie przedłuzyć i nie zwracasz kosztów (ale tak nie wszedzie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
ale jestem pipa. Przeglądałam dzisiaj pracuj.pl i nie widziałam:) Wielkie dzięki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie budki to lepiej
alez nie ma za co:) tak jak pisałam wczesniej-trzeba szukać-jak sie uprzesz-znajdziesz-wiem po sobie:) Dla mnie to był priorytet-uparlam sie jak osioł i prosze:)dodam, ze nie szukałam byle gdzie:) Chcieć=móc-pamietaj! Musisz wpisywać konkrety w wyszukiwarce-np Orange, Era...bla, bla...czasem nazwy firm własnie a nie tylko stanowiska. Sama tez sie mozesz ogłosić-jak ja:) www.gratka.pl www.dwukropek.pl ww.gumtree.pl Trzeba szukać i dać się znaleść-nikt nie zapuka Ci do drzwi:)Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
oczywiście powyżej to ja:P ech te pomarańczaki-hehe-zapomnialam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
właśnie wcześniej się uparłam i znalazłam pracę ale szybko stwierdziłam, że nie czuję się w niej najlepiej. Poza tym zmiany mnie dobijają. Często jestem o 22 w domu:o Muszę zmienić pracę. Tylko niech mi dadzą z tej pracy świadectwo. Muszę ich znowu pogonić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
muszą dać ale najpierw umowa:/ ale zawsze jest Inspekcja Pracy-hehehehehehe-luz-tylko zadbaj, zeby umowa była z data wsteczną-od kiedy pracujesz -bo inaczej miesiac w plecy-bezprawnie-ale jak znajdziesz swiadków to w inspekcji maja pozamiatane... Każdy kiedys od czegoś zaczynał-luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
wszystkiego dopilnuję:) Zaczęło się niezbyt sympatycznie, ale skończyło się bardzo miło:) Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
Doswiadczenia uczą-ta praca w której jestes teraz pozwala Ci okreslić, czego robic nie chcesz-to duzo:) Trzeba popracowac w róznych miejscach żeby umiec sie okreslić:) ja pracuje juz kupe lat-od 17 roku życia i doskonale wiem, co mi sie podoba-wiem też, czego za zadna kase bym nie robiła... Wszystko ma swoje miejsce i czas, nic nie dzieje sie bez powodu-człowiek musi miec doswiadczenia bo inaczej jest nikim:) Takie jest moje zdanie-u mnie sie sprawdza-nikdy bym nie przypuszczala, że praca, która wykonywałam 8 lat temu teraz uratuje mi tyłek w nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
a można wiedzieć co teraz robisz? zadowolona jesteś z pensji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
nie mogę za wiele zdradzać...internet-wiadomo.... ale powiem tyle, że pracuję w biurze na pańswowej posadzie-w administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz języka w gębie
pensja jest tragiczna ale za tyle samo dymałabym w spozywczaku-a po 20 latach miałabym co najwyżej garba-tutaj moge liczyć na cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
aha, ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×