Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16749

jak sie pozbyc zgrubienia na podeszwie stopy?

Polecane posty

Gość 16749

takie zgrubienie skory miedzy poduszka palucha a mniejszego palca. najprawdopodobniej to od tego ze duzo chodze. nie wiem jak to usunac - nawilzam stopy stosowalam pumeks ale nie dziala. boje sie tego wyskrobac zyletka do stop bo nigdy tego nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem o które miejsce chodzi, czy to zgrubienie na podeszwie dokładnie na przedłużeniu drugiego palca? Modzel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16749
hm nie bardzo umiem opisac lepiej- miedzy paluchem a reszta palcow na tej czesci na ktorej stoi sie w szpilkach na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to miejsce właśnie głównie boli jak długo chodzi się na obcasach. :( Niestety nie wiele Ci pomogę, sama chciałabym wiedzieć co można z tym zrobić, ja też tak mam. To jest efekt płaskostopia poprzecznego. Raz tylko udało mi się tego zupełnie pozbyć, ale wtedy przez sześć tygodni nie chodziłam, miałam stopy w gipsie po operacji, zeszły mi wszystkie zgrubienia na stopach, miałam stópki, jak niemowlę :D , potem narosło znowu :( Teraz ścieram to trochę pumeksem, a do wysokich obcasów zakładam takie silikonowe wkładki, wtedy nie boli i można spokojnie chodzić. Jak stopy są takie że ten modzel narasta, to już zawsze tak będzie, tak myślę i już nic się na to nie poradzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16749
kurde mam plaskostopie-byc moze przejde operacje. Lady powiedz cos wiecej, jaka operacje mialas i jakie wkladki nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzeba stopy dobrze wymoczyć i usunąć zrogowaciałą skórę,może się nie udać za pierwszym razem ale to jest możliwe a później przynajmniej dwa razy w tygodniu mieć romans z pumeksem. Aha,do usuwania rogowacizny są takie przyrządziki z żyletkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinka jasna...
juz wiele razy pisalam ale napisze jeszcze raz:-P stopy nalezy traktowac szczegolnie!!codzienne nawilzanie nawet natluszczanie,nasmarowac stopt kremem i pozostawic do wchloniecia ,potraktowac je pumeksem ,wymoczyc w wodzie z sola,mozna uzyc masci z wit.Atam gdzie jest zrogowacenie ,w stopach nie ma gruczołow ktore by natluszczaly skore w tych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16749
napisze raz a pozadnie- tak mam plaskostopie poprzeczne, dlatego bardzo mi zalezy zeby Lady odpisala lub ktos kto przeszedl operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×