Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sequoia

Opieka nad dzieckiem, prowadzenie domu. Tarnów

Polecane posty

Witam, mam 19 lat, ukończyłam Liceum Ogólnokształcące. Podejmę opiekę nad dzieckiem, dotychczas opiekowałam się młodszą siostrą (jest młodsza o 10 lat) a także zajmowałam się 8 miesięcznym chłopcem. Dorywczo przez polecenia znajomych opiekowałam się dzieckiem na wieczór (gdy rodzice chcieli gdzieś wyskoczyć). Również mogę zając się prowadzeniem domu, moja mama wyjechała do Włoch, gdy miałam 15 lat i od tej pory ja zajmowałam się prowadzeniem domu a także młodszą siostrą. Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą proszę napisać na mój adres mk-edyta@o2.pl Proszę o dopisek, że ogłoszenie przeczytaliście na Kafe. Pozdrawiam, Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaopiekuję się dzieckiem lub rodzeństwem w tygodniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Mogę uczyć maluszka języka angielskiego poprzez zabawę, doskonale umiem zorganizować czas dziecku, znam mnóstwo ciekawych zabaw, mam cały zasób interesujących form spędzania czasu wolnego z dzieckiem zdrowym i chorym. Istnieje możliwość opieki nad dzieckiem w weekendy lub wieczorami, na telefon Kontakt: e-mail - kaasjaa@o2.pl, teefon podam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina s
szukam pracy jako niania opiekunka....jestem studentka "medyka" dzienna ..z mila chęcią zaopiekuje się dzieckiem-i na okres lipiec sierpień a potem weekendy...doświadczona odpowiedzialna dostępna całodobowo... prosze dzwonic pod numer 511 125 762 tarnów dabrowa tarnowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×