Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desirka

MOTYLEM JESTEM..... I UŚMIECHAM SIĘ

Polecane posty

Jestem osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia, czuje je kazda czastka swojego ciala. Kocham się smiać i robie to bardzo czesto.. Żyje wedle zasady to co zlego Ci sie przytrafiło mialo cie czegos nauczyc, wyciagnij z tego lekcje i żyj dalej i nie pamietaj o przeszłości. Żyj tu i teraz..... Oczywiście że zdarzaja sie takie momenty kiedy ogarnia mnie zwatpienie.. cos nie wyszło tak jak chciałam ale tlumacze sobie tak: wyszlo tak jak mialo byc najlepiej dla mnie :) i usmiecham się... I wiecie co, obcy ludzie a nawet znajomi... myślą że to nie jest normalne.... Ostatnio sie dowiedzialam że moi znajomi powiedzieli że jak sie do mnie dzwoni to zawsze odbieram z takim nastawieniem jakbym przed chwilą w totolotka wygrala i nie potrafia zrozumieć...jak tylko wyłapia na mojej twarzy smutek to odrazu jest riposta -aaa wiedzielismy ze wszystko nie jest u ciebie idealnie i cieszą się.. to jest straszne...Dzis ktos mnie zapytał na gg dlaczego przy kazdym zdaniu jakie piszesz wklejasz usmiech? co tak cie ucieszyło? Powiedziałam - życie...i nie uwierzył... Stwierdziłam że ludzie nie potrafia byc szczesliwi, zaraz myslą ze się to skończy albo napewno coś takie sie stanie że.... Dlaczego tak bardzo do tego zmierzamy a jak juz to osiągniemy to nie potrafimy tak życ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz forumowe trolle
sprowadza cie na ziemi i bedzie DEPRECHAAAAAA!!!!!! hahahaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz.... jedna akurat zrobiłam... Oto jest przykład na to co napisalam. Specjalnie dla Ciebie :):):):):):0:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollik
ej nyyyyyyga :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ja nie lubię ludzi, którzy sie za bardzo cieszą. Sztuczne to jest.:P Uśmiechnąć to się można czasami z grzeczności co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak w kupie sa bardziej widoczne moze tez zaczne je tak w kupie robić: :O :O :O :O :O:O :O :O :O :O też ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałem trochę Seven i Freeman na końcu mówi tak: "Hemingway powiedział, że świat jest piękny i trzeba o niego walczyć. Zgadzam się z drugą częścią tego zdania." Widzę to identycznie, jak bohater filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że mam:):):) zauważ że w swoim poście nie wspomnialam o przyjaciołach, bo Ci akurat dobrze mnie znaja ... napisałam znajomi....:) zobaczcie jak to jest jakbym napisała tu ze mam problemy( a uwierzcie mi że mam jak każdy), to zaraz byłoby b. duzo postow, ludzie by mnie pocieszali itd... A jak człowiek napisze ze mozna zyc inaczej to nikt nie wierzy.... Oj Oj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Jak myszy do sera, a ser już dawno spleśniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwałem skrzydełka
juz nie jestes motylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!! nareszcie ktoś bez problemów!! znaczy bez widocznych problemów... :p :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris przypominam że w piosence którą cytujesz pojawiają się także słowa życie gównem jest jak również zawsze patrz na jasną stronę śmierci niech Ci się więc w głowie nie przewróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób zatracasz obiektywizm na rzecz mdłego subiektywizmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozornie, nie znając głębi zpadasz się w bagnie egotyzmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu musze sie tlumaczyc...:) Nie napisalam ze chodze z przyklejonym usmiechem do twarzy cały dzień, moja dusza sie usmiecha i o to tu chodzi....O pozytywne nastawienie do WSZYSTKIEGO ciesze sie z malych rzeczy.. i one wywołuja u mnie radość każdego dnia.. frk-09 ...... O wszystko trzeba na tym świecie walczyc a przede wszystki o niego samego nic nie ma za darmo ale jak zrozumiesz, że zycie i on są piekne to bedziesz walczyc bez wytchnienia, aż Ci sie uda...:)Uwierz mi nie zrezygnujesz jak uwierzysz ze warto :) ....inaczej znaczy własnie z wielka wiara w piekno tego co robisz i kim jestes..:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desirka jesli się czegoś pragnie to bez wysiłku... wiadomo nie to miałem na myśli prywatnie nie mam szczególnych pretensji do świata wyłącznie pod własnym adresem miałem na myśli to, że świat jest okropnie skonstruowany bo opiera się na prostym schemacie: słabszy zjada silniejszego i my ludzie porzuciwszy kanibalizm, w istocie robimy TO SAMO zarówno indywidulanie jak i zbiorowo a najgorsze w tym wszystkim jest TO, że tego nie można zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jak zrozumiesz, że zycie i on są piekne to bedziesz " jaki "on"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabi... pewnie, ze odwrotnie :D to pewnie projekcja moich myśli niechby raz słabszy zjadł silniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak on hihi to świat. Uważam że kazdy kreuje swoja rzeczywistość i wszystko można zmienic bo jedyne co w zyciu pewne to zmiana... tylko ludzię sie boja..a zmiana NIE OZNACZA NA GORSZE ... Pamietajmy o tym :):):) Zawsze mamy wybór... zawsze.. tylko czasmi jesteśmi ograniczeni przez zasady określone przez społeczeństwo, ale czy nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ale małe pieski szczekają najgłośniej. Dajcie spokój z tym zadowoleniem, nie wstyd Wam sie tak cieszyć? To powinno być karalne.:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×