Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desirka

MOTYLEM JESTEM..... I UŚMIECHAM SIĘ

Polecane posty

Podoba mi się rzeczowa odpowiedź. Owszem utopia, więc tylko sobie tak imaginuję czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Eeee, o losie zapominacie.:D Wybierać można, jeśli jest w czym. A tu już losu kwestia się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D moja droga desirko zmiana to zmiana raz wyjdzie na lepsze a raz na gorsze a co wtdy gdy zmiana o ktorej sadzimy ze wyjdzie na lepsze tak naparwde wyjdzie na gorsze? zmiany to ryzyko a ludzie boja sie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest być realistą szklanka nie jest ani do polowy pelna ani do polowy pusta czarne albo biale nie ma szarosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Arabi, to jaka ta szkalnka w takim razie jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie twierdze ze kazda zmiana wychodzi na lepsze, ale na pewno każda nam cos pokazuje czegos nas uczy...Trzeba umiec wyciagać wnioski.. Jesli boja sie rezykowac to niech nie narzekaja na swoj los bo to że nie zaryzykuja to juz ich wybór. Tylko ty decydujesz jak chcesz zyc . NIKT INNY Arabidopsis - nie chodzi o to aby wszystko widziec na różowo tylko aby zmienić spsób patrzenia :) Haris - podaje rękę :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mało rzeczowa odpowiedź. Szare tez jest ani czarne, ani białe. :DRóżowe czy zielone podobnie. Ale czy to to samo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabidopsis - dlatego że musisz się zdecydowac na jakąs opcje :p dla mnie pełna :) desirka - thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugeruję szklanka jest jednocześnie do połowy pusta i w połowie pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę skoro wg mnie ta szklanka nie jest pelna a pusta też nie to sie nazywa realizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabi realizmem jest raczej uznaniem, ze jest zarówno w połwie pełna jak i pusta natomiast subiektywną oceną jest wybranie jednej z tych opcji opisu sytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie tego subiektywizmu nie ma i nie będzie nom frk --coś masz zawiasy trza Cie naoliwic :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tak miło pomyślec, ze jest pełna ze mam w niej jeszcze tyyyyyyyle nawet jesli to subiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frk :D nikt jej nie wyciągnie desirka wyznaję zasadę : umiesz liczyć licz na siebie. i dobrze n tym wychodzę:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest postawa roszczeniowa to jest naiwnosc dziecka i - Arabidopsis - tez jakos na tym wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie... skoro tak myslisz to pewnie ze nie...z takim nastawieniem to co sie dziwisz że nikt by do ciebie jej nie wyciagnał.... Ja uwazam ze kilka rąk bym znalazła...:) chcąc zmieniać świat zacznijmy od nas samych !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×