Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

czy zmarnowałem okazję ???

Polecane posty

Gość po takim tekście
to laska wymięknie ze śmiechu :o chyba ze nie ma mózgu, wtedy tekst jej się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja zakładam ze spojrzy na niego jak na dziwaka" jesli dobrze to rozegra i wplecie ten tekst w dyskusje a nie wpadnie z miną mega macho i od razu wyrecytuje te słowa, jakby robił jej łache, to na 100% sie umowi... Ps jestes przystojny autorze? Bo przystojnym facetom rozne wpadki uchodzą na sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzy na niego z politowaniem uśmiechnie sie obróci na pięcie.. i tyle ją widzieć będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedziec czy jestem przystojny sam nie powiem że jestem boski stefanio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to laska wymięknie ze śmiechu" kobieta rozbawiona ===> kobieta zdobyta... ten tekst ma być własnie żartem a nie łaską zesłaną przez jasnie pana.. sugeruje - troche dałem ciała, ale chce to naprawić... tylko, że w rozbrajający sposób czy nikt tu nie ma poczucia humoru??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie potrafią teoretycznie ocenic takich rzeczy, bo reagują emocjonalnie sytuacyjnie.... ile razy słyszalem, że na jkais tekst "dałaby w pysk" albo "wysmiałaby gościa" albo "uznałabym go za idiote"... a ja na takie idiotyzmy wyrwyałem babke bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takim tekście
:o ze śmiechu- w znaczeniu będzie się z niego śmiać a nie ją to rozbawi :o poczucie humoru- tak, ale nie w przypadku tak żenującego tekstu :o nie wiem co w tym zabawnego, przecież to totalnie beznadziejne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takim tekście
a to zależy do kogo startujesz- bo jak do lasek pozbawionych mózgu które lecą na każdego to z pewnością skuteczność jest duża :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wątpie aby Ci sie udało mnie wyrwać " Ciebie podrywałbym inaczej... Na totalnego outsidera :P i od razu zaproponował wyprawe dalej od tej gawiedzi, od tej tłuszczy, która ingeruje w naszą intymność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupio postąpiłem teraz mam nauczkę na przyszłośc aby nie odpuszczac najwyżej dostanę kosza w końcu każdy kiedyś go dostał chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jak do lasek pozbawionych mózgu które lecą na każdego to z pewnością skuteczność jest duża" jaaaasnnee :D Ciebie podrywałbym recytując wyuczoną na pamięć Czarodziejską Góre Manna :P:P skoroś taka intelektualistka... tylko nie wiem czemu, te najwieksze intelektualistki, rwie sie na najbardziej chamskie texty :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nabijaj sie dalej jesli Ci to dobrze robi" z Ciebie skarbie najdroższy nigdy sie nie nabijam... Ciebie zawsze tylko, próbuje wprawić w dobry nastrój swoimi prostackim textami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srb
komiczne ma racje to dobry patent na podryw pod warunkiem ze facet podoba sie podrywanej ale ze sie podoba to juz chyba wiemy bo teraz sa ciezkie czasy i nikt nie usmiecha sie ot tak sobie jesli nie jest glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna szczera :) jesli facet sie podoba, kazdy tekst przechodzi... i kazdy jest zabawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srb
oprocz zalosnej romantyki . jesli o mnie chodzi ale mi sie romantycy nie podobaja a priori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takim tekście
no chyba to że jak facet jest beznadziejny to żaden tekst mu nie pomoże to oczywiste jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oprocz zalosnej romantyki\" no to faktycznie jest kwas nad kwasy.. ale romantyczny tekst powiedziany w taki sposob, ze obie strony wiedzą, że robimy sobie jaja, jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srb
wiecie, sa takie typy facecikow-romantykow takie miekkie kluchy latami nie moga znalezc dziewcyzny i z wdziekiem dziwia sie dlaczego a przeciez sa dosc inteligentni, dosc przystojni no i cenia idee i uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srb
a cioteczki na imprezach rodzinnych mowia o nich-wymarzony material na meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takim tekście
mnie tam najbardziej "wzruszają" tacy co od razu zaczynają: bo żona/dziewczyna mnie nie rozumie, kobiety są be, a ja taki wrażliwy/romantyk/poeta, czy jest kobieta zdolna docenić moją wrażliwość ?:o kurwa 😠 skąd oni sie biorą??? ostatnio wysyp jakiś jest pojebańców, czy oni myślą że po takim wejściu przytulę ich do piersi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×