Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość FANKA TOPIKU O*MISZCZU*RUBIKU
klask klask!! BUEHEEEE i znów polewka z Was :):):) forum fajny pomysł :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wlasnie namiętnie wsluchuje sie w "Psalm dla Ciebie" i wyobrażam sobie że ta pieśn jest specjalnie dla mnie :classic_cool: :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że straciłam dyskusję o kondycji polskiej muzyki... Ludzie, czy wy NIE ŚPICIE????!!!! O każdej porze dnia i nocy pełno tu wpisów... Mam tylko taka małą uwagę: Straszne to jest, że w Polsce właściwie przestało być możliwe zrobienie kariery bez szokowania i wpuszczania mediów nawet do swojego łóżka: Steczkowska fotografuje się na grobie ojca, Borkowska z fotografem Fucktu tłuszcz sobie odsysa, młode matki pozwalają się fotografować z nowonarodzonymi dziećmi gdy tylko wychodzą ze szpitala, poł Polski zastanawia się czy Doda miała majtki na Telekamerach czy nie miała, Wiśniewski odstawia takie szopki że nawet nie wiadomo jak to komentowac (jeśli wogóle) ... Mnie zachowanie Rubika chyba jednak nie szokuje... no ok, ma kobietę w takim wieku, w jakim by mogła być jego córka, ale takich gwiazd jest więcej, choćby Nataszka Urbańska ze swoim miszczem Józkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszka my się zmieniami jak jedni spia to inni tu są i odwrotni :classic_cool::P tu nie chodzi o to ze miszcz ma mlodsza babe, niech sobie ma jak jej i jemu to pasuje, chodzi o to, ze traktuje siebie strasznie powaznie, nie ma dystansu, nie potrafi przyjmowac krytyki... zresztą czytałas topik to wiesz o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano taka, że siedzę przed kompem, a tu znienacka rozkaz pada wyjdź po coś, przynieś coś, załatw tamto i owamto... no i se biegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, studia i praca nauczyły mnie pytać: dlaczego? Staram się nigdy nie krytykować konkretnych osób (bo nikt nie jest doskonały) ale konkretne zachowania... Zastanawiałam się właśnie nad tym, ze niewiele jest polskich \"gwiazd\" (jeśli wogóle sa jakieś) które mają poczucie humoru i dystans do siebie... Ciekawi mnie to, jaki jest mechanizm: nie chce mi się wierzyć, że gwiazdami zostają ludzie bez wyobraźni. Moze to sława tak zmienia? To takie zamknięte koło?... Sama nie wiem... W kazdym razie ten topik skłania mnie do myślenia o takich rzeczach... Dochodzę do wniosku, że jest wiele \"gorszych\" gwiazd, \"gorszych\" w tym sensie, że bardziej dla mnie irytujących. No a samo forum to nie mój świat. Inne gwiazdy nie mają własnego forum. Pewnie gdyby miały, to wszystko by wyglądało podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie ani on grzeje ani ziębi... :-) Bardziej irytują mnie te wszystkie Mroczki, Cichopki i inne... czyli te, które mają status gwiazdy za rolę w jednym serialu, za pokazanie \"fucku\" fotografom albo przespanie sie z kimś sławnym... Rubik cos tam jednak dzierga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×