Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

\"robi tez z siebie \"niemyslacego\" ale ja mysle, ze sie tak tylko maskuje, co by go nie wyrzucili z forum miszcza\" swinkowaaa :D jak to się mówi: \"óczeń pżerusł miszcza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Gajowy, jutro na forum zacznę wklejać linki. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Gajowy: szukajcie a znajdziecie (ja już siły nie mam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa blada....:o Miszczostfo mnie zbanowało po IP'ku :( Zmuszony będę popełnić samobójstwo za pomocą "Psałterza Wrześniowego " słuchanego do rana... nie wytrzymam braku wiadomości stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Gajowy, nie poddawaj się pan. Zjedz paprykarz szczeciński i wszystko wróci do normy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie koniuszy, serdecznie dziękuję za zwrócenie uwagi na jakże niekolektywne postępowanie forumistki "świnkowaaa", która chciała to wesprzeć mistrza swoimi pieniędzmi. świnkowaaa...oszczeżenie namber łan o wartości 354 pkt, za to co wyżej. Przy 10 pkt banujemy na forum anty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a może kiedyś, wszyscy razem weźmiemy udział w wielkim kuratorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast Wielkiego Kuratorium proponuję Wielkie Kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście stanowczo wolę paprykarz szczeciński :). Pasztet źle mi się kojarzy z wojskiem, bo nam jakiś syf dawali więc zostanę przy rybce z ryżem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy - ja chcialam wspomoc, bo koniuszy przekonywal, ze przez to , ze miszczu placi za forum, panuja tam takie absurdale zasady.... uprzejmie prosze o dokladne zapoznawanie sie z kontekstem wypowiedzi!!! nie badz jak nesca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Gajowy, przy okazji wyrazy ubolewania nad założonym przez pana tematem, który okazał sie niegodny forum PP i zastał brutalnie zamknięty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj przestrzeń dyskowa i inne miejsca na serwerze są opłacane przez Brańskiego w związku z tym co? :) forume ma własne zasady i reguły, każdy piszę co chcę i kiedy chcę, treści przesadne są kasowane, ale nikt nikomu nie zabrania wyrażania własnego zdania, bo to jest forum ogólnodostępne. Chcesz mieć czyste i bez kłopotów, to po chuj na serwerze publicznym je stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred... sam nad tym ubolewam alem ja przecież niegodny nawet literki na forum napisać, a co dopiero mieć swój własny temat :classic_cool: soUL to squeeze... wejdź na forum i odpowiedz na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc chocago
wysmienity kompozytor?!?! ekhm ekhm prawie sie zakrztusilam, slon CI na ucho nadepnal lub nie slyszales wysmienitych kompozytorow. Bluznisz czlowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×