Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

koniuszy-czy ty przypadkiem nie zostałeś wydelegowany przez zakon aby tematu pilnować ? chyba musi sie teraz mało dziac na waszym forum,skoro wszystkich juz poblokowaliście klask,klask dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy-> chyba zartujesz....mam duzo ciekawsze rzeczy do roboty :) powaznie , niestety jeden z moich znajomych sponsoruje wystepy miszcza na jackowie i w tej drugiej hali, jak poczytal o was, zostal zbanowany po 3 minutach to teraz klaska 3 godziny dziennie ...za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka sciema? spytaj miszcza o dezzling dentistry... sa oni oficjalnym sponsorem jego wystepow w chicago ... jak juz podkreslalam... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrzbuje tego sprawdzac bo to wiem , to ty mi insynuujesz , ze sciemniam . poza tym nie moge spytac o nic na forum bo jestem "zbanowana"!!!!!! .... za prywatna wiadomosc do miszcza, ktora nie dosc , ze przeczytala to jeszcze mnie wlasnie za nia moderatorka zbanowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty postradales rozum, jak moge dac ci kogos personalne informacje na forum...chyba jednak bylam w bledzie, nie udajesz niedouczonego :( i na pewno post ten przekaze ludziom, ktorzy za wystepy miszcza bede placil ... to bardzo mile z twojej strony , ze nazwales ich firme "dziadostwem" - chyba juz nie chce mi sie z toba gadac ... poza tym , nei wiem czy wiesz, ale sponsoring polega tutaj na "dotacji" sumy, w zamian za baner reklamowy na koncercie.... jak bedziecie dalej tak do ludzi pochodzic, to kompletnei beda to stracone pieniadze ... dobrze ze miszu wie jak zarobic, najlepiej an smierci papieza Jana Pawla II - obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem nie rozumiem , jaką tajemnicę czynisz z nazwy sponsora ? - zadna - dezzling dentistry natomiast Rubik otrzymał za swoją pracę tylko ochłapy - tak , biedny same ochlapy, moja propozycja oplaty za jego strone chyba zostanie ponowiona jaki argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
Tak siedze i czytam ten topic i o mało z krzesła nie zjechałam ze śmiechu. Czy tam niczego nie można powiedzieć i dlaczego trzeba się do szanownego Pana Rubika zwracać per Pan. W internecie obowiązuje netykieta a na większości For internetowych do użytkowników zwracasz się na Ty. I nie jest to wcale obraźliwe. Oczywiście trzeba się trzymać jakichś norm kultury, ale żeby tylko wyrażać peany na cześć miszcza to dla mnie nie zrozumiałe, konstruktywna krytyka może się przydać nawet miszczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na nie 111- > za konstruktywna krytyke wyrzucaja cie na zbity pysk czemu go nie lubie bylo do mnie? ja juz 100 razy pisalam, ze , tak brzydko sie wyraze, pan rubik mi zwisa i powiewa , irytuje mnie jego fani na forum oszolomow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc: swinkowaaa, podziwiam Twoją cierpliwość anielską, :) Panie Koniuszy, odpowiedzi na 90% pytań, które raczył Pan zadać, znajduje się w postach tego topiku. Zapraszam uprzejmie do lektury, jako że wnoszę, że wbrew pozorom posiadł Pan szlachetną sztukę czytania :) A zanim ktokolwiek z tu obecnych bądź bywających pofatyguje się, by udzielić Panu odpowiedzi na kolejne pytania, prosze zadać sobie trud odpowiedzenia na nasze. By odświeżyć Panu pamięć i nie męczyć Pana zbytnio /wszak pora juz późna/ wystarczy, że przejrzy Pan ostatnie 4 strony wątku. Znajdzie się tam dość pytań, by zapewnić Panu pół godziny godziwej pracy na niwie poprawy wizerunku Forum Na Klęczkach :) Rozważać detali rubikowego tournee nikt chyba tutaj nie zechce, ludzie wypowiadają się tu na inny temat i co innego ich zbulwersowało i ubawiło. Dobrej nocy, Klaskacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, żebyśmy w wolnej chwili ułożyli własny regulamin i odsyłali do niego Pana Koniuszego i Miss Nesię. Oszczędzi nam to wielu nudnych powtórek, a Pana Koniuszego nauczy surowej dyscypliny, której wielbicielem jest we własnych pieleszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy-> zamiast miecza najpierw wartoby wrocic do szkoly i od nowa zglebic umiejetnosc czytania ze zrozumieniem. wiem, sztuka to ciezka..ale po tym, jak ciagle motasz sie w tym samym , moze wartoby sprobowac. mam tez takie malenkie pytanko: a czemu uwazasz, ze rubika nalezy przed nami bronic? ja juz chyba setny raz ci pisze, ze my nie mamy nic przeciwko \"miszczowi\", nasze zainteresowanie wzbudzil jego kult. ondyna-> az sama sie dziwie... bo ja z zasady niecierpliwa kobieta jestem, ale musze sie przyznac, ze ten maly gnom z dysleksja wtorna bardziej mnie poirytowal niz nesca - co jest niemalze nie do uwiezenia, a jednak sie stalo. ponad to, nie wiem czy zwrocilas uwage, na zadziwiajaca maniere grafomanstwa koniuszego, jego niesamowite zdolnosci detektywistyczne ( wydedukowal po dlugosci odstepow iedzy wyrazami, ze jestem mezczyzna), zaskakujaco krotka pamiec i brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. kochani -> klaskajcie w dlonie, klaskajcie uszami, bo nie znacie ani dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka.... skłon, podskok, klask, klask podskok, skłon, klask, klask Wszystkie ćwiczenia wykonujemy w rytm Pasztetu Wrześniowego, przegryzając w międzyczasie chlebkiem z Paprykarzem Szczecińskim :D. Życzymy przyjemnej pobudki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ :) *klask klask* ja już w pracy jak niektórzy:P ale przyznam się z reka na sercu ze z tego wszystkiego snil mi sie dzisiaj miszczu:D:D:D jak sie przebudziłam to myślałam, że padne:D śniło mi się ze sledziłam go jak szedł po parku w moim mieście:D:D:D durnota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę Cię bardzo :)... melisska raz. Wejszłem na forum miszcza... ale ciii... bo mnie jeszcze wyczają i zbanują po IP;ku z roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie111
Koniuszy umiesz Ty czytac ze rozumieniem czy jak by nie bardzo. Po przeczytaniu Twojej odpowiedzi widzę, że nie bardzo a zatem szanowni Państwo czy do Państwa też mam się zwracać proszę Państwa. Jestem na wielu forach, nawet na forum dość sławnej ostatnio osoby i nie zwracamy się do niego per proszę Pana tylko normalnie po imieniu. Admnka i moderatrki to nie jakieś oszołomytylko normalni ludzie, więc nawet pojawia się krytyka. A Rubik najznakomitszym kompozytorem no nie spadłam z mojego slicznego krzesla. Ja myślałam, że jest kilku innych większych kompozytorów. O ja biedna nieszczęśliwa i głupia jak mogłam nie wiedzieć,że Rubik najlepszy. O wybaczcie mi śmiertelniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie111... a skąd Ci przyszło do głowy tytułować nasz Sz. Państwem :) ? Tu jest normalne forum więc obowiązuje netykieta, a nie jak na innych forach wazeliniarstwo i "panowanie" :). Witaj normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl... luknij no na forum i jak masz chęć to dopisz coś do legura... regula... no do instrukcji obsługi, bo mnię coś umknąć mogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×