Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

pasztet wrzesniowy, paprykarz szczecinski .... zjedz kromke z serem, co by nie bylo, ze sie narzucasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze kakalko do tego.... ja uwielbiam jak sie to posolone maselko w kakao rozpuszcza .... oklaski oklaski - nie zapominajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaaa... to gdzie ty robisz, że wieśniacko zapytam, bom nie w temacie :D ? Czyżbyś zza oceanu peany piała nad miszczem, bo coś mnie się tak obiło o ucha ale może to nie z Tobą związane było :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody przeplynelam, gory pokonalam, wielkim lasem szedlam, nocy nie przespalam, zeby ciebie chwalic az do konca swiata, miszczu moj jedyny na calutkie lata - hejjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy bez głowy aka Joda
Conduct Peter, conduct... Belive at White side of force... remember...white side Peter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy -> bo moze znowu mnie wspominaja .... jak kilka dni temu.... poza tym, a noz jakas interesujaca rozmowa sie nawinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy milo cie widziec na tym topiku,nie wiem dlaczego zadajesz takie pytania ale chyba musi byc ci tu dobrze skoro dzis zaszczycasz nas swoja obecnoscią. Jak widzisz nie jesteśmy takie straszne i mozna z nami polemizowac. Szkoda,że nie czytasz tego co do ciebie piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×