Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

pisz na pomaranczowo -> ja ciagle mam nadzieje, ze on takiego niedouczonego udaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy bez glowy -> ja poprawiam jakby chcieli doniesc co tu piszesz ... a oni na bakier sa z jezykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew złośliwym plotkom rozsiewanym przez niewiernych, kult muzy miszcza rozkwita: \"Tak sobie myślę, że jej rodzice mieli intuicję, dając córce na imię Agata. To imię pohodzi od łaińskiego agathos - piękny. Lepiej trafić chyba nie mogli...\" Ulubione imiona? Proszę bardzo (skromnie Marcelina oraz Justyna, Judyta, Sebastian i Zbigniew - dla niepoznaki) \"Mi z damskich podoba mi się moje czyli Marcelina oraz inne Agata, Justyna, Judyta. Z męskich lubię Piotr -ma takie ładne zdrobnienia Piotrek Piotruś itp-Sebastian i Zbigniew.\" Chwila słabości i szybka reakcja proroka: \"-a posiadanie na pulpicie zdjecia 40 letniego faceta z dziewczyna o polowe mlodsza to nie jest najlepszy autorytet dla dorastajacych dziewczyn w waszym wieku np jak ty Natalia! -fascynujące; to może zajmij się swoimi autorytetami i daj ludziom żyć\" Ot, tak zwyczajnie: \"Panie Piotrze, Panie Romanie dziekuje!! genialne,boskie,cudowne, slow mi brak mowic tez nie moge, bo tak sie darlam\" O teledysku: \"-Podoba mi sie...bardzo realna jest w nim rola P.agaty, choc jest krótka.... (prorokini krzyczy: mało) - a autorka tak ładnie prosiła o uzasadnienie.... (nesca) - Napisałam, ze podoba mi sie dlatego, ze Pani Agata m aw nim wspaniła rolę o to mnie w nim urzekło... Pan Piotr też mi się podobal...i to wszystko... ogólnie fantastycznie nakrecony...\" (wystarczyło dodać, że \"Pan Piotr też mi się podobal\" i post zostaje) Wiekim kompozytorem jest miszcz, bat łaaaaj (Borat, zapis fonetyczny) \"Agata P, dziękuję za to, że dzięki Tobie Pan Piotr pisze TAKĄ muzykę!\" Wybory Missss i sssspisek: \"Pani Agata jest piekna dziewczyna :) Nierozumiem jak Wybory Miss Polonia mogla wygrac niejaka Ratajczak-przeciez Pani Agata ( narzeczona Pana Piotra) jest 100 razy ladniejsza !\" Reforma oświaty? To proste! \"Muzyka - Piotr Rubik Polski - Piotr Rubik W-f Agata P. A więcej przedmioów nie musi być\" Kolejny przykład z ciemnej strony mocy: \"mam koleżankę która nazywa sie ( tutaj wyznawca podał imię i nazwisko - wykasowałem ja :) ), ona okalecza sie w zupełnie inny sposób, nie fizyczny, ale mentalny, słuchajac diabelskiej muzyki Merlina Mansona tego diabła wcielonego, czy to też można nazwac samookaleczaniem? pozdrawiam wszystkich fanów Pana Piotra Pana Rubika.\" Jaki pech: \"Tak w ogóle miałam mieć na imię Agata, ale rodzice zdecydowali się na Natalię. A gdybym urodziła się jako chłopiec miałabym na imię... Piotr\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred... po przeczytaniu tego zmuszony jestem udać się po następną porcję chmielu przetworzonego przez Tyskie Browary gdyż na trzeźwo tego nie zniesę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Gajowy: Pierdłem, bekłem, rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniesem --> Świnkowaaa - jesteś kryptowyznawczynią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - > Mój facet ma na imię Piotr. I co teraz? Od jutra mam zacząć mówić do niego "panie Piotrze"? :D:D klask klask klask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa :O :P mnie sie nie podoba, mam wujka o tym imieniu, który kaze na siebie mowic Piotr nie inaczej, w dodatku jest muzykiem i podobnie jak miszcz uwaza sie za miszcza chwali sie ciagle, ze pisze podreczniki do szkół:O teraz doszedl jeszcze miszcz i imie calkiem lezy u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mahareta - no jak to co teraz, pozostaje nam tylko skoczyc ;) odejdziemy z "poklaskiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co skaczemy? Ja chciałem wczoraj, ale mogę dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie moze o kim jest bajka piotruś Pan? To o mtakim Piotrze co wydaje mu sie ze jest malutki i wszelkimi sposobami musi sie wywyższać. Od teraz jest to bajka o Panie Piotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniala mi się piosenka z lat dziecinstwa od siostr salezjanek:D a mianowicie tekst idzie tak: "klaszczmy w dłonie (i klaszcze sie 3 razy) klaszczmy w dłonie ( 3 razy klask) klaszczmy w dlonie (3 razy klask) tak,tak,tak ja potrzebuje Ciebie tak,tak,tak bedziemy tanczyc (albo jak kto woli klaskac) w niebie prawa nózka, lewa nóżka, prosto z serca (robi sie takie muuua) buźka " :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto bedzie klaskal jak nas zabraknie... ?? i gdzie znwou czmychnal koniuszy :o , czyzby relacjowal na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa -> o, tak "miszczu" będzie idealnie. Padłam :D pisz na pomarańczowo -> racja - jaki Piotruś, Piotr miszcz Pan ma być :D klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×