Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Nie to nie. Ja nie czekam. Skoczyłem 2 razy. Z dywanu na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozliwe.... miszczu nie toleruje konkurencji.. jeszcze ten od laskania mialby wiekszy poklask publicznosci i co wtedy? wstydz sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie się przypomniało... widzieliście kawałek Łowcy.B pt. Klaszczers ? Przecież to ewidentna próba zabrania miszczowi publiki... No granda panie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety lub stety się już żegnam, bracia i siostry. klaskających snów :D klask klask klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem..... jakies nowosci u nesci? czy tylko ja nie jem pomaranczy z pestkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podążając śladami Maharety również odejdę w objęcia Morfeusza ( hmmm...jakoś brzmi mi to zmianą orientacji seksualnej :D ). klask, klask kic, kic hop, hop klask, klask ( norma oklasków i hołdów spełnionych miszczowi wykonana w 150 % - automat zliczający hołdy i pokłony ) Dobranoc piękne Panie i mili Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nwodo
To jakaś sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nwodo - my czy oni :o koniuszy -> tak, niestety mniejsza niz przecudnej urody pani agata i miszczu sam , staram sie jednak jak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się oddalę na spoczynek nocny i z całych sił myśleć bede o miszczu aby przysnił mi sie w nocy:) dobranoc wszystkim, a Ty swinkowaaa trzymaj dzielnie warte i klaszcz :D *klask klask* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×