Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

juz juz Gajowy sie robi ale wydaje mi sie ze Ty wszystko pieknie napisales i nie bede musiała nic dodawać :D a moje pytanie do miszcza dalej oczekuje na akceptacje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrz dostał kiedyś propozycje udziału w TZG ale w charakterze nie gwiazdy lecz miałby robić oprawe muzyczna,obraził sie i odrzucił propozycje.Ja myslisz czy człowiek tak wysokich lotów bedzie sie udzielał w programie rozrywkowym.A co by sie stało gdyby ktos zwrócił sier do niego Piotrze? Wiec chyba znasz juz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pardą ale jeżeli On weźmie udział w TzG będą musieli zmienić nazwę na TzK :D No i oczywiście formy zwracania się będą jak powiedziałyście: - Beatko, tańczyłaś pięknie z Panem Piotrem. - Mistrzu...chujoza Twoich kroków ropzier... mnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klask klask klask!! ale zaległości ... z tego co wiem to dziewczyny wyjechały gdzieś i nie wiem kiedy beda a ja musze niedługo wychodzić a nawet kawki nie mam żeby sobie zrobić. 😭 doczytam jak wrócę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może się powtarzam ale taczki mi sperdalają w tempie straszliwym i muszę ich gonić... wieczorme, przy piwku nadrobię zaległości ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może się powtarzam ale taczki mi sperdalają w tempie straszliwym i muszę ich gonić... wieczorme, przy piwku nadrobię zaległości ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może się powtarzam ale taczki mi sperdalają w tempie straszliwym i muszę ich gonić... wieczorme, przy piwku nadrobię zaległości ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka kajne grencen :D Się fajnie masz, ja popylam do siedemnastej :/ Noale wieczorem nie omieszkam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu do 17 to wspolczuje:O wlasnie ogladalam galerie na forum miszcza i odechciało mi się jeś:D a tak w ogole to nuda u nich straszna, tylko sie tulą w tym SB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpadlam sie przywitac, potwierdzic oklaski poranne...pasztetu nie sluchalam niestety ..... mam nadzieje, ze zostanie mi to wybaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..pokornie sie pytam,czy moge wrócic na forum? ja wiem ze zdradzilam miszcza ale,czy juz moge wrócic :P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zebraniu quorum zadecydowalismy ze tak ( obecni : ja, wazelina, ucho i jedna reka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×