Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość adrianaaa
agata p to paskudzka, mozna poczytac jej posty jak sie kliknie na jej imie, tylko trza byc zalogowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck zmienie później ip albo z pracy wejde jutro :D:D to nie zakon tylko sekta idiotów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wczoraj wywalili, powód: skrytykowalam cenzure i szmyranie admina w wiadomosciach prywatnych forumowiczów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You have been banned from this forum. Please contact the webmaster or board administrator for more information. hahahahahahahahah :D:D:D:D:D a chciałam sobie popisać :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wczoraj wywalili, powód: skrytykowalam cenzure i szmyranie admina w wiadomosciach prywatnych forumowiczów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
Dzisiaj 19:36] Alii: Nesia czyżbyśmy zrobili państwu papa?? [Dzisiaj 19:37] nesca: Alii zgadnij.. chcesz sobie koszulkę pobrudzić leżąc na podłodze, żeby się dostosować do poziomuc państwa... [Dzisiaj 19:38] Alii: Ja przecież nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum: "chcesz sobie pobrudzic koszulke zeby znizyc sie do poziomu panstwa?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 19:36] Alii: Nesia czyżbyśmy zrobili państwu papa?? [Dzisiaj 19:37] nesca: Alii zgadnij.. chcesz sobie koszulkę pobrudzić leżąc na podłodze, żeby się dostosować do poziomuc państwa... [Dzisiaj 19:38] Alii: Ja przecież nie narzekam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wale najbardziej chamskie teksty i mnie nie ruszaja :D :classic_cool: cvet rulezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie tam siedzicie? jak pomóc? (właśnie oglądam ten ich publiczny pręgież czyli kary dla pseudonimów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie chcialabym sobie pobrudzic koszulki, niemalze tak bardzo bym jej nie chciala pobrudzic jak pan mistrz piotr zbrukany nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie może coś wspólnie napiszemy do pudelka? :) kurde jest szansa zeby sie dostać jakos na to forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dupki... cveta wywalili bo "głupio im sie (!) rozmawia z ludźmi o niskim poziomie intelsktualnym (!)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×