Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość te dziewczyny
tak się tylko zastanawiam czy rubik tak potrafi robic jak na tym filmie??? Może Agata P. sie wypowie :D:P http://www.redtube.com/8722 oj... to wysłałam na forum ciekawe kiedy mnie wywala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
jeszcze siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale zjeby.. ja chce tam wrócic :d administratorem forum kto jest? moze ktos mi tutaj wkleic kontakt do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
o juz dostalam ostrzezenie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
o juz usuneli moj post :) dziwne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
ZWYCIESTWO :D:D:D:D You have been banned from this forum. Please contact the webmaster or board administrator for more information.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos dac namiary na admina..?? bo chce wrócic do rubika..ludzie zmiłujcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
hehehe dostałam maila :D Witaj tulipanka, Twój Post napisany przez Ciebie na: "rubik.pl :: forum", został usunięty przez Administratora lub Moderatora. Powód: Niski poziom intelektualny postu Link do tematu: http://rubik.pl/forum/viewtopic.php?t=7874 Twój post: Temat: "I have enough what they writting about p. Rubik! Mr. Rubik!:" tak się tylko zastanawiam czy rubik tak potrafi robic jak na tym filmie??? Może Agata P. sie wypowie :D:P http://www.redtube.com/8722 :devil: :punk: :hahaha: :skok: :hop:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł one są tak zajęte na rubikowym forum ze nam nie podadzą majla :classic_cool:. szlag..litosci ludzieeeeee :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
dawaj :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 22:43] nesca: zuźka cięzko coś przeczytać jak się brzeczy... niektórzy mają mało podzielną uwagę:) [Dzisiaj 22:43] Elik: A kiedyś było takie mądre hasło, żeby nie karmić troli... [Dzisiaj 22:43] Alii: ale niestety tam gdzie obornik, tam też i natrętne muchy [Dzisiaj 22:43] Inez: albo czytają marne źródła... [Dzisiaj 22:43] nesca: i jeszcze jedno pytanie, które województwa mają teraz ferie? [Dzisiaj 22:43] sylwiar: bry :))) [Dzisiaj 22:44] kasia czyli ja: nesca-> absolutnie nie, zalogowalam sie, bo chcialam zobaczyc co jest na tym forum, o czym rozmawiacie, czemu niektorzy pisza o nim tak jak pisza, weszlam tu bez opini, teraz juz sobie wyrobilam :( poza tym, jestes niemila od pierwszej tutaj wypowiedzi skierowanej do mnie [Dzisiaj 22:44] Alii: dolnyśląsk niestety [Dzisiaj 22:44] nesca: Elik to sie na trola nie kwalifikuje, trol jest inteligentny.... [Dzisiaj 22:44] Elik: Nesca niemiła?? Dowcip roku 2008.... [Dzisiaj 22:45] Alii: kasia, a to dziwne bo mnie Nesia jak i pozostali użytkownicy przywitali z otwartymi ramionami ... [Dzisiaj 22:45] zuźka: nesca, żeby CZYTAĆ trzeba jeszcze rozumieć co się czyta...;) [Dzisiaj 22:45] kasia czyli ja: Dolnośląskie - z tego co sie orientuje [Dzisiaj 22:45] Alii: zużka gorzej trzeba zlożyć literki do kupy [Dzisiaj 22:45] MonikaA: zachodniopomorskie tez... [Dzisiaj 22:45] kasia czyli ja: lodzkie, opolskie, zachodniopomorskie [Dzisiaj 22:45] nesca: kasia czyli co jestem i będę niemiła bo mnie prowokujesz do braku sympati, sorry mała ale niektórych ludzi sie po prostu nie da lubić... musisz przywyknąć, jeszcze niejedną nesce spotkasz na świecie [Dzisiaj 22:45] aasiulkaa: jeszcze Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie i Zachodniopomosrkie [Dzisiaj 22:46] ela1201: kasia czyli ja - niektórzy nawet jak przez tydzień będą moczyli się w wannie to i tak fetorek będą rozsiewać [Dzisiaj 22:46] kasia czyli ja: mazowieckie [Dzisiaj 22:46] nesca: no czyli mimo, ze kasia czyli co pomieniała sobie proxy możemy w przybliżeniu określić województwo... [Dzisiaj 22:47] nesca: no to jednak jestem genialna "w czasie ferii dzieci się nudzą" [Dzisiaj 22:47] Elik: A co tam.. To ja też... Uwielbiam ludzi, którzzy zanim się dobrze zalogują ustalają własne zasady na forum... Kasia, jestem na nim od pierwszego dnia i jakoś nie widzę powodów do dyskutowania z oczywistymi zasadami... A jak się komuś nie podoba to nie musi się tu męczyć... [Dzisiaj 22:47] kasia czyli ja: ale czym prowokuje? poza tym, ja nie oceniamludzi nie znajac ich... [Dzisiaj 22:48] nesca: kasia czyli co, a cóż innego zrobiłaś wobec nas?! oceniłaś - nie znając, plączesz się w zeznaniach... [Dzisiaj 22:48] aasiulkaa: to na podstawie tego co przed chwila napisałaś to nie możesz powiedzieć że nesca jest niemiła ... przecież jej nie znasz [Dzisiaj 22:48] kasia czyli ja: ale dla mnei moga niektore zasady nie byc tak oczywiste jak dla ciebie, a czlowiek ktory mysli - pyta [Dzisiaj 22:48] Elik: Aaaa... i zapomniałam dodać, że uwielbiam odważnych anonimowo... [Dzisiaj 22:48] nesca: idź spać, jutro będziesz miała kolejny dzień ferii, może Ci się poszczęści i dostaniesz nową kolorowanke [Dzisiaj 22:49] Inez: kasia ale nesie oceniach czyli ją znasz? Po 3 godzinach przebywania na forum? [Dzisiaj 22:49] kasia czyli ja: nesca -> no wybacz, to ty mi wyjachalas z poziomem podlogi na przywitanie [Dzisiaj 22:49] ela1201: kasia czyli ja-Napisałas, że przyszłaś poczytać forum to idź i czytaj. Bo z tego co widzę siedzisz w SB i siejesz wiatr. A jak wiesz, kto wiatr sieje ten burze zbiera. [Dzisiaj 22:49] zuźka: czlowiek który MYŚLI nie zadaje głupich pytań... [Dzisiaj 22:50] Elik: Zanim zapyta dobrze jak się sam trochę wysili... Bo widzisz - tu jest ponad 10 tysięcy użytkowników i trudno każdemu tłumaczyć czemu czarne to czarne.. [Dzisiaj 22:50] nesca: kasia czyli co, dziecko Ty na serio nie widzisz, ze bądź co bądź anonimowo ale robisz z siebie idiotkę? [Dzisiaj 22:51] ela1201: Elik ... a dlaczego białe jest białe? ;)) [Dzisiaj 22:52] Elik: Ela, to bardziej sianie zamentu... No, chyba, że w ten sposób zbiera się materiał na kolejny artykuł o forum w jakimś "Życiu na gorąco"... [Dzisiaj 22:53] Elik: Ela - bo tak... ;) [Dzisiaj 22:54] ela1201: albo innym pudelku:(( W sumie ... głupi pomysł. Przecież nawet dziecko wie , że muchy łapie się na cukier a nie na ocet. [Dzisiaj 22:54] kasia czyli ja: dlaczego tak mowisz? nie uwazasz , ze bezkrytyczne przyjmowanie czegos jest idiotyzmem? [Dzisiaj 22:54] zuźka: nie, to materiał dla pudla [Dzisiaj 22:54] Inez: moja cierpliwość na dzisiaj doszła do kresu - idę spać branoc kochani i 3majcie się [Dzisiaj 22:55] M@ciek: napiszcie o mnie prosze! [Dzisiaj 22:55] zuźka: dobranoc Inez:) [Dzisiaj 22:55] kasia czyli ja: i mozesz mowic do mnie dziecko, nie przeszkadza mi to , choc juz jakies 15 lat nikt tak do mnie nie mowil :) to mile [Dzisiaj 22:55] zuźka: M@ciek a gdzie??w pudelku??!! [Dzisiaj 22:56] anka_cz: M@ciek żebys sie potem nie zdziwił... [Dzisiaj 22:56] Inez: tak na marginesie to jutro pewnie o sobie jutro trochę poczytamy jacy to my nie gościnni... [Dzisiaj 22:57] Elik: M@ciek, ale Ty taki nieciekawy materiał socjologicznie jesteś... ;) Jakby to ująć... taki za normalny... :) [Dzisiaj 22:57] M@ciek: bede slawny! [Dzisiaj 22:57] ela1201: dobranoc Inez [Dzisiaj 22:58] zuźka: Inez, gość w dom Bóg w dom, ale jeszcze zależy jaki gość [Dzisiaj 22:58] nesca: kasia czyli co, od urodzenia do Ciebie "dziecko" nie mowią... ojej to straszne [Dzisiaj 22:58] ela1201: M@ciek ... pudelkową sławą chcesz być??? aaaaa fe [Dzisiaj 22:59] M@ciek: pudel, czy inny kundel, co za roznica :D [Dzisiaj 22:59] zuźka: nesca, nie , Kasia miała ciężkie zabawki... [Dzisiaj 23:00] Elik: M@ciek, Ty kundli nie obrażaj... [Dzisiaj 23:00] nesca: zuźka to wszystko wyjaśnia:) [Dzisiaj 23:00] zuźka: No wiesz M@ciek, nie obrażaj kundli! :))))) [Dzisiaj 23:01] Elik: zuźka :D [Dzisiaj 23:01] ela1201: zuźka- a może w ogóle nie miała zabawek i teraz nadrabia zaległości??? [Dzisiaj 23:01] zuźka: to taka sobie trauma z dzieciństwa...;) [Dzisiaj 23:02] M@ciek: sorry sam mam kundelka... [Dzisiaj 23:02] zuźka: Elik:) [Dzisiaj 23:02] nesca: [Dzisiaj 23:02] zuźka: [Dzisiaj 23:03] Elik: Ja mam ZNP... jestem niebezpieczna dla otoczenia.. spać chyba pójdę... No i ferie mi się skończyły.... [Dzisiaj 23:03] sylwiar: nooo - ktos tam paredziesiąt linijek wyżej się nabijał, że wpadłam. przejechałam i rozjechałam... to ja może jednak rozjadę, co? [Dzisiaj 23:03] zuźka: [Dzisiaj 23:03] kasia czyli ja: widzisz wlasnie o tym mowie , nesca - jestes chamska w stosunku do mnie, mimo ze mnei nie znasz, nastawilas sie negatywnie i teaz mnei obrazasz [Dzisiaj 23:03] Elik: Sylwiar, auta szkoda... :D [Dzisiaj 23:04] nesca: [Dzisiaj 23:04] M@ciek: kaska przestan ja tutaj teraz jestem gwiazda! [Dzisiaj 23:04] sylwiar: Elik... - ale nesca zawsze twierdzi, że bonus za to bedzie [Dzisiaj 23:05] aasiulkaa: kasia czyli co - daj już spokuj, to sie naprawde robi nude, a z nami i tak nie wygrasz [Dzisiaj 23:05] Elik: A jak bonus to ok. :) No i cel uświęca środki... podobno.. ;) [Dzisiaj 23:06] kasia czyli ja: i nie miesci cie sie w tym malym rozumku, ze ludzie moga byc tu z ciekawosci , nie dziwiloby cie, te do kogos masz sie zwracac na pan ,jakbys zalogowala na forum pierwszy raz, mnei zdziwilo ..... napisalam post o tym, ze krytyka moze byc czyms pozytywnym i madrzy ludzi eumieja z niej korzystac, skasowano mojego posta... wiec co mam sobei mysles? jacy mili ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×