Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

prosie to juz moja trzecia .... pierwsza mega-inteligentna odeszla 2 lata temu... miala roztocza uszne i debil lekarz nie wykryl.....( to moze nie na miejscu, ale chyba sluchal rubika i go oslepilo) i baniusia zdechla.... pozniej Potwor odszedl ze starosci a Prosie zostalo ... i sie panoszy .... niestety od kiedy mam Kote jej swiat sie lekko zmienil....i w nocy slysze odglosy walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ... albo to ta godzina robi swoje albo naprawde nie wiem o czy rozmowa... jakie prosiaki? o co chodzi hehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanan -> swinki morskie znaczy sie , one tez pieknie spiewaja ( glownie z glodu) niczym panstwo solisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko-> cos w tym moze byc...bo moja drze niucha jak spie dluzej niz ona jest najedzona i jak nie zwracam na nia uwagi ...nie daj boze prze zkilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... świnuszki morskie :D:D:D:D:D:D ja miałam wiele. ostatnio pochowałam ostatnią - Czikę. długo chorowała i karmiłam ją strzykawką bo nie potrafiła sama już jeść :(:(:( dostawała co dzien zastrzyki , nie chodziła. miała 7 lat i umarła u mnie w łóżku bo grzałam ja dlatego , że nie trzymała już ciepła :( przed śmiercią zwymiotowała :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla ciebie zrywam polne kwiaty najchetniej zamknela bym cie w zlotej klatce- by moc na ciebie patrzec " komentarz: "(...)osemdziesont na stopjencidzesiont(...)" ...to mówi samo za siebie... uciekam kochane ❤️ i dokończymy rozmowe dziś wieczorkiem :):):):) trzymajcie sie !! 👄 miłego dnia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już ide naprawde :(:(:( też mialam świnki i opowiem Wam jutro dobranoc 🖐️ klaaaaaaaask!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sześć
siedem klask klask klask klask heheheee ...iiiii na dziewięć ! ...osiem, dziewięć...iiiiiiii klask klask klsak!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i pamietajcie, zeby nasmarowac rece wazelina, co by wam nie spuchly i byly zawsze gotowe - oklaski , oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sześć
hahaahaa!! dobrze!! bum bum bum klask klask kask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D *klask klask* 🖐️🖐️ własnie wyslalam moje pytanie o taniec z gwiazdami do miszcza i oczekuje na akceptacje, ciekawe czy mnie nie zbanuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja od kiedy mam bana nie moge spac,codziennie mam koszmary moze w chwili lenistawa i checi wysmiania cie nie zbanuja cie a moze Maestro odpowie ci na to pytanie i staniesz sie wybranką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×